Samsung Galaxy S20 alınır mı?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
S21+ düşünüyordum da 13K'lık telefon FHD, 6K'lık telefon 2K ve bu çok saçma geldi bana. Akakçe'den bildirim geldi indirime girmiş, almayı düşünüyorum. Kamerayla oyunla falan işim yok. Sadece sosyal medya ve konuşmak için alacağım. Alınır mı?

S21+ düşünüyordum da 13K'lık telefon FHD, 6K'lık telefon 2K ve bu çok saçma geldi bana. Akakçe'den bildirim geldi indirime girmiş, almayı düşünüyorum. Kamerayla oyunla falan işim yok. Sadece sosyal medya ve konuşmak için alacağım. Alınır mı?

İncelemelere baktığım zaman birkaç kişi, Samsung S21 Ultra dışında diğer S21'lere iyi yatırım yapmamışlar, diyordu. S20 daha iyi olur ancak iPhone almak daha mantıklı bence yüksek bütçe için.

Evet alınabilir ancak sadece dedikleriniz içinse alacağınız 3.000 TL'ye telefon alabilirsiniz. Kalan paraya da kulaklık, saat gibi ürünler alırsınız isterseniz.
Aksesuar takan birisi değilim pek bide almışken kaliteli olsun istiyorum yani uzun ömürlü olsun.
13K verebilecekseniz 12 Pro en iyi telefon. Ama bütçenizi düşürdüyseniz alabilirsiniz.
Bütçem var da bu telefonun özellikleri daha iyi geldiği için bunu seçtim. Apple ürünlerini sevmiyorum ve kullanmıyorum.
İncelemelere baktığım zaman birkaç kişi, Samsung S21 Ultra dışında diğer S21'lere iyi yatırım yapmamışlar, diyordu. S20 daha iyi olur ancak iPhone almak daha mantıklı bence yüksek bütçe için.
Ultra'da iyi ama sadece sosyal medya için 15K vermek biraz saçma geldi.

Son düzenleme:
13K verebilecekseniz 12 Pro en iyi telefon. Ama bütçenizi düşürdüyseniz alabilirsiniz.
Eğer kamera , Büyük ekran , İşletim sistemi , Ekran kalitesi ve çözünürlülüğü açsından neden alınmasın ayrıca bunlar açısından İphone 12 Pro alınmaz mesela bunlar için alınıcaksa ama Oyun gibi şeyler varsa sadece ve uzun ömür istiyorsa İphone 12 Pro alır hocam.

Aksesuar takan birisi değilim pek bir de almışken kaliteli olsun istiyorum yan uzun ömürlü olsun.

Bütçem var da bu telefonun özellikleri daha iyi geldiği için bunu seçtim. Apple ürünlerini sevmiyorum ve kullanmıyorum.

Ultra'da iyi ama sadece sosyal medya için 15k vermek biraz saçma geldi.

Peki neden Apple ürünleri kullanmıyorsunuz açıklar mısınız? Belki bize de yararı olur.
Eğer kamera , Büyük ekran , İşletim sistemi , Ekran kalitesi ve çözünürlülüğü açsından neden alınmasın ayrıca bunlar açısından İphone 12 Pro alınmaz mesela bunlar için alınıcaksa ama Oyun gibi şeyler varsa sadece ve uzun ömür istiyorsa İphone 12 Pro alır hocam.

Kamera ve performans olarak İphone 12 Pro çok daha iyi telefon. Ve çok daha sağlam. Batarya performansı çok iyi.

Peki neden Apple ürünleri kullanmıyorsunuz açıklar mısınız? Belki bize de yararı olur.

Kamera ve performans olarak İphone 12 Pro çok daha iyi telefon.
Kamera açısından daha iyi Samsung. 8K çekim ve güzel canlı bir ekranı var ve daha fazla kamera özelliği var. Ama bence uzun ömür için İphone alırım ve yıllarca param cebimde kalırdı o ayrı.

Kamera ve performans olarak İphone 12 Pro çok daha iyi telefon.
Bir çok modelini kendim kullandım ve çoğunu da yakından inceledim, o parayı hak edecek tek bir özelliğine hâlâ rastlamadım. Üstelik utanmasalar hesap makinesini bile ücretli yapacaklarmış. Telefonda ki her şey ücretli neredeyse.

Kamera açısından daha iyi Samsung. 8K çekim ve güzel canlı bir ekranı var ve daha fazla kamera özelliği var.

8K hiçbir telefon doğru düzgün çekemiyor. Biraz araştırırsanız iPhone kamerasının daha iyi olduğunu görürsünüz. Kamera megapixel ve kamera sayısına bakmıyor.
Bir çok modelini kendim kullandım ve çoğunu da yakından inceledim, o parayı hak edecek tek bir özelliğine hâlâ rastlamadım. Üstelik utanmasalar hesap makinesini bile ücretli yapacaklarmış. Telefonda ki her şey ücretli neredeyse.

Kullanım olarak daha uzun ömürlüdür. Ve daha stabildir iPhone. Babam 6 yıldır iPhone 6 kullanıyor mesela. Hala taş gibi telefon.

Geri
Yukarı