Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon) alınır mı?

Hocam alması önemli değil güncel olarak alması önemli.

Hayır Samsung'un telefonları var güzel.
Aynı fiyatlarda sadece A53 ve A73 var. A53'te Exynos 1280 var :D A73'te Snapdragon 778G var :D İkisi de fiyatı dahilinde berbat SoC.

Alınır ama üstüne ekleyip S21almak daha mantıklı.
S20FE Snapdragon kullanıyorum çok memnunum.
Zaten Exynos'lu sorunlu olduğu için satışı durduruldu.

S20 FE Snapdragon (zaten Exynos satışı durduruldu çünkü sorunlu işlemciydi verimli değildi ısınma şarj problemi vs vardı)
S20 FE kullanıyorum çok memnunum harika cihaz öneririm zaten bu fiyata S20 feden başka mükemmel cihaz yok amiral gemisi işlemci Snapdragon 865 One UI, s serisi üyesi oluşu.
Kamera mükemmel 30X Zoom harika.
Snapdragon 865 hakkını veriyor.
Gayet hızlı mükemmel.
4K 60FPS video da iyi.
Ses kalitesi iyi zatem amiral gemisi s serisinde standart hoparlör yerine AKG hoparlör kullanılıyor.
120Hz mükemmel.
Belki batarya üzebilir ama günü çıkartıyor bende ama 120Hz alışma 60Hz kasıyor gibi hissedersin kullanamazsın 60Hz.
Alacak sonuncu Android güncellemesi kaldı o da Android 14 güncellemesi bugün Android 13 geldi Türkiye'deki S20 FE snapdragona.

Eki Görüntüle 1600811

Eki Görüntüle 1600812

Eki Görüntüle 1600813

Eki Görüntüle 1600814

Eki Görüntüle 1600815

Eki Görüntüle 1600816

Aldığımdan beri 120Hz kullanıyorum şimdi Android 13e güncelleyeceğim.

O Exynos'un sorunu.
Snapdragon 865'te sorun yok mükemmel.

Zaten TR'ye ilk Exynos 990'lı S20 FE geldi ısınma sorunu şarj sorunu olduğu için Samsung TR'ye Snapdragon S20 FE getirdi ve Exynos satışı durduruldu.

Aynı fiyatlarda sadece A53 ve A73 var. A53'te Exynos 1280 var :D A73'te Snapdragon 778g var :D ikisi de fiyatı dahilinde berbat SoC.

A73 orta segment yeni olduğu halde S20FE'den katkat kötü 4K 30FPS çekiyor ve a serisi.

Hocam iyide güncellemesi gelmedikten sonra her cihaz çöp bence. Çöp değil o anlamda demedim yani şöyle diyorum yeni telefon almışken daha uzun güncelleme desteği alsa daha iyi olur.

Güncelleme olayı Android'de zorunlu değil. Sen S20 FE yi kutudan çıkan sürümle güncelleme yapmadan uzun süre kullanabilirsin. Apple da bile güncelleme desteği kesildiğinde 2-3 yıl uygulamaları kullanabiliyorsun. Güncelleme almadığında cihaz çöp olur çok yanlış bir düşünce. Gelen güncelleme cihazı bozacaksa gelmesin daha iyi.

Güncelleme olayı Android'de zorunlu değil. Sen S20 FE yi kutudan çıkan sürümle güncelleme yapmadan uzun süre kullanabilirsin. Apple da bile güncelleme desteği kesildiğinde 2-3 yıl uygulamaları kullanabiliyorsun. Güncelleme almadığında cihaz çöp olur çok yanlış bir düşünce. Gelen güncelleme cihazı bozacaksa gelmesin daha iyi.

Hocam şahsen ben yeni gelen özellikleri kullanamayacaksam telefon almam. Kullanılır ama işte yeni sürümlerde bir sürü şey geliyor ama kişisel tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı