Samsung S20 FE Snapdragon modeli alınır mı?

JustCento

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 6-7k daha üste çıkamam. Samsung S20 FE modeli hoşuma gitti. Bu fiyat bandında var mı önerebileceğiniz? Yoksa S20 FE alıp geçeyim mi?
@BERWAR hocam özellikle sizi gördüm 3-4 konuda. hala öneriyor musunuz bu fiyat bandında bu cihazı ?

Kullanıyorum, öneririm. Soru varsa sorabilirsin.

En merak ettiğim kısım, şarj ömrü hocam. Ve internette çok fazla parmak izi okuyucu ile ilgili şikayet var bu ikisi nasıl?
@Xeonayp size de aynı soruyu sorayım hocam. Parmak izi okuma ve şarj durumu nasıl cihazın.

Evet alınır gayet iyi telefon. Donanım, performans, ekran ve kamera olarak iyi bir cihaz.

En alınası cihazlardan.

Ben de öyle düşünüyorum ama yine de fikir almak istedim. Fiyatı diğer telefonlara göre aşırı uygun ve gerçekten çok özellikli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parmak izi okumada bir sorun olabileceğini ilk defa duydum. Ben hiç sorun yaşamadım, gayet hızlı çalışıyor ve elim suda kaldıktan sonra buruş buruş olsa bile hızlı okuyor. Bir sıkıntısını görmedim.

Pil konusunda da bir sıkıntı yaşamadım. Şu aralar evdeyim ve telefon ile hayli çok vakit geçiriyorum, 1 günü rahat çıkartıyor hatta artıyor. Okul zamanında ise daha az kullanıyorum, sadece sosyal medyada takılmak gibi, o zaman da 2 günü çıkartıyor.
Pil biraz nasıl kullandığına bağlı. Bana yetiyor, ben pil performansından memnunum.

İşlemci performansı diğer SD 865'lere göre düşük. Samsung telefonlar, diğer aynı işlemcili telefonlara göre daha düşük performanslıdır.

Geri
Yukarı