Samsung Galaxy S20 FE telefon kırıldı

Çok saçma bir bakış. 7.000 veren adam ne zorluklarla verdi acaba bunu düşünün. (Konu sahibi ile alakalı değil)
7,000 TL verirken okay ama tamiri için 2,000 TL bütçe yok? Hocam tamamen sizin dikkatsizliğiniz, bedava falan da yaptıramazsınız. Size önerim Samsung kendi servisinde parası neyse verin ve orada yaptırın. Başka yerde yaptırmayın AA kalite ekran takılıyor.

7,000 TL verebilen bir şekilde 2,000 TL verebilir? Ben aldığım telefonumu gözüm gibi bakmaya çalışıyorum ne olursa olsun.

Böyle bir şey mi var?
Adam kaza yapmış belki de zar zor kaliteli telefonum olsun uğraşmış miyim siye ucuz telefon almamıştır şu an da parasi yoktur?
Yani garanti ilgilenmez diye biliyorum ama deneyin şansınızı olmazsa üzücü olacak ama yan sanayi yapio değişin ne diyelim.

7000 TL bir telefona verilmeyecek kadar büyük bir para. Daha ucuz bir telefon olsaydı muhtemelen 500-600 TL'ye tamir ettirirdiniz. Şu an en az 2000-3000 TL para çıkacak. Yapacak bir şey yok, servise gönderin.

Arkadaslar dikkatsiz olmassin falan diyenler olmus kilifi daha almamistim telefon elime yeni geldigi icin kirilmaz cam zaten vardi bisikletle giderken telefon cebimdeydi ve ben telefon düşmesin diye bir elimlede telefonu tutuyordum. Bisikletin zinciri ben baya hizliyken takildi ve ani sekilde beni ustunden atti ben o halde ilk telefonuma baktim ve o kadar uzuldum ki. Ne yapip daha dikkatli olabilirdim bilmiyorum ama ben bu telefonu buyuk zorluklarla aldim ve 5700tl gibi bir fiyata aldim 200 tl indirim ile dolar yukselmeden once. Keske bisikletin zincirinin takilip dusucegimi ongorseydimde telefonu cantama falan koysaydim fakat ne yazikki ongoremedim artik boyle kullanirim 6 7 ay elime fazladan para gecerse yaptiririm belki. Linclemenize gerek yoktu bu arada dedigim gibi kaza oldu .

Arkadaşlar dikkatsiz olmassin falan diyenler olmus kilifi daha almamistim telefon elime yeni geldigi için kirilmaz cam zaten vardi bisikletle giderken telefon cebimdeydi ve ben telefon düşmesin diye bir elimlede telefonu tutuyordum. Bisikletin zinciri ben bayağı hizliyken takildi ve ani sekilde beni ustunden atti ben o halde ilk telefonuma baktim ve o kadar uzuldum ki. Ne yapip daha dikkatli olabilirdim bilmiyorum ama ben bu telefonu buyuk zorluklarla aldim ve 5700TL gibi bir fiyata aldim 200 TL indirim ile dolar yukselmeden once. Keske bisikletin zincirinin takilip dusucegimi ongorseydimde telefonu cantama falan koysaydim fakat ne yazikki ongoremedim artik boyle kullanirim 6 7 ay elime fazladan para gecerse yaptiririm belki. Linclemenize gerek yoktu bu arada dedigim gibi kaza oldu.

Hocam telefonun resmini atabilir misiniz?

Hocam telefonun resmini atabilir misiniz?
Öyle çok büyük hasarlar yok fakat değişim olduğu zaman tümden ekranın ve çerçevesinin değişmesi gerekiyor ve ben ilk defa sıfır telefon aldığım için buna kafayı aşırı şekilde taktım, en az 3-4 yıl boyunca ben bu telefonu kullanıcam ve telefonu her elime aldığımda moralim bozuluyor resmen. (kırılmaz ekranın altında da çatlaklar var)

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-12-09 at 19.32.09 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-09 at 19.32.09 (1).jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 78
  • InkedWhatsApp Image 2021-12-09 at 19.32.09_LI.jpg
    InkedWhatsApp Image 2021-12-09 at 19.32.09_LI.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 77
  • WhatsApp Image 2021-12-09 at 19.32.08.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-09 at 19.32.08.jpeg
    36,5 KB · Görüntüleme: 88

Geri
Yukarı