Samsung Galaxy S20 FE telefon kırıldı

Hayır. Anca piyasada 100-200TL daha ucuza yapan bulursunuz onlarda çıkma olur. Keşke daha dikkatli olsaydınız.

Samsung ekranların çoğu çakma olmuyor, mesela A70 var bende ekran altı parmak izi olduğundan çakması yok, bayağı adamlar üretememiş çakmasını, 135 dolar dediler ekran için :(

Öyle çok büyük hasarlar yok fakat değişim olduğu zaman tümden ekranın ve çerçevesinin değişmesi gerekiyor ve ben ilk defa sıfır telefon aldığım için buna kafayı aşırı şekilde taktım, en az 3-4 yıl boyunca ben bu telefonu kullanacağım ve telefonu her elime aldığımda moralim bozuluyor resmen. (kırılmaz ekranın altında da çatlaklar var)

Bende ekran da büyük çatlak var zannetmiştim.
Takmayın bu kadar alt tarafi küçük bir çatlak.

Öyle çok büyük hasarlar yok fakat değişim olduğu zaman tümden ekranın ve çerçevesinin değişmesi gerekiyor ve ben ilk defa sıfır telefon aldığım için buna kafayı aşırı şekilde taktım, en az 3-4 yıl boyunca ben bu telefonu kullanacağım ve telefonu her elime aldığımda moralim bozuluyor resmen. (kırılmaz ekranın altında da çatlaklar var)

Hocam böyle pek bir sorun göremedim tabii sizi anlıyorum yine de. Hocam ekranı açıpta atar mısınız?

Dosya Ekleri

• IMG-20211209-WA0064.jpg
    IMG-20211209-WA0064.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG-20211209-WA0063.jpg
    IMG-20211209-WA0063.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 74
Bu kadar mı kırılma? Şaka mısın kardeşim? Alt tarafı minik darbe almış.
Ha gerçi bu ekonomide millet kafayı sıyırdı.

Bu kadar mı kırılma? Şaka mısın kardeşim? Alt tarafı minik darbe almış.
Ha gerçi bu ekonomide millet kafayı sıyırdı.

Bu kadarcik diyorsun ama ben onca calisip aldim 3. Gununde kirilinca cok koydu hocam. Ne kadar kucuk olursa olsun degisince fiyat ayni maalesef :(

Bu kadarcik diyorsun ama ben onca calisip aldim 3. Gununde kirilinca cok koydu hocam. Ne kadar kucuk olursa olsun degisince fiyat ayni maalesef :(
Çok takmayın kafaya hocam yapacak bir şey yok. Servis ücretsiz yapar mı orasını hiç bilmiyorum ama servis dışında bir yere yaptırmayın bence. En kısa sürede kılıf alın hocam en azından çerçeve böyle olmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı