Samsung Galaxy S21 5G alınır mı?

Ben olsam S21 veya S22 alırım, diğerlerine bakmam bile(şuanki piyasada fiyatlarını hak etme konusunda tabii ki)... 2 hafta önce S22'yi Galaxy Watch 4 hediyesiyle aldım yaklaşık 6 yıllık J7 Prime macerasından sonra, mağaradan yeni çıkmışa döndüm desem yeridir :D.

Ben olsam S21 veya S22 alırım, diğerlerine bakmam bile(şuanki piyasada fiyatlarını hak etme konusunda tabii ki)... 2 hafta önce S22'yi Galaxy Watch 4 hediyesiyle aldım yaklaşık 6 yıllık J7 Prime macerasından sonra, mağaradan yeni çıkmışa döndüm desem yeridir :D.

6 yıl sonra S28 olursa alırız 😁 Saat hediyesi harikaydı S22'nin.

Hocam 4000 mAh var fakat S21 FE den biraz daha iyi ekran süresi ve batarya performansı sergiliyor. Sanırım S21'in biraz daha küçük ekranı olması ve adaptif ekran tazeleme özelliği sayesinde diye düşünüyorum. Zaten S21 biraz daha ucuz. S21 mantıklı tercih olacaktır diye düşünüyorum.
Hocam selamlar bendede s21 fe var sen video ayarlarını ne kullanıyorsun merak ettim de.

Tanıdık bir yerde sadece 2 hafta kullanılmış bir S21 FE buldum. 2. el olduğu için fiyatı uygundu (8750 TL) ve garantisi devam ediyor. Ayrıca yine tanıdık olduğu için güzellik yapıp yanında orijinal şarj seti veriyordu. Aldım ama sence iyi mi yaptım?

Hayırlı olsun. Bence güzel bir tercih yapmışsın.

Hocam ben de almayı düşünüyorum, cihazdan memnun musunuz? Düz S21 bu arada 13 bin lira şu an güncel fiyatı.
Daha önceki konuşmaları okuduysanız değişen bir durum yok. Batarya hariç gayet iyi bir telefon oldukça memnunum. Düz S21 adaptif ekran tazeleme ve ekran boyutunun daha küçük olmasından dolayı bir tık daha iyi ekran süresi verebilir belki ama yine de batarya konusunda fazla beklentiniz olmasın. Bunun haricinde hiçbir şikâyetim yok şu an için.

Daha önceki konuşmaları okuduysanız değişen bir durum yok. Batarya hariç gayet iyi bir telefon oldukça memnunum. Düz S21 adaptif ekran tazeleme ve ekran boyutunun daha küçük olmasından dolayı bir tık daha iyi ekran süresi verebilir belki ama yine de batarya konusunda fazla beklentiniz olmasın. Bunun haricinde hiçbir şikâyetim yok şu an için.
Isınma problemi var mı, batarya ne kadar gidiyor hocam (günlük kullanımda) ?

Yeni konular

Geri
Yukarı