Samsung Galaxy S21 FE 5G alınır mı?

Dokunmatik bozulması, kendinden kapanma, takılma vs falan olmadı.
Telefonda ne yapıyorsunuz genelde ve ısı ne durumda oluyor? Google, Youtube, Sosyam Medya'da durum nedir? Mesela dışarıda Youtube filan girsen alev alıyor mu? 5-10 Dk video kaydı alsan mesela gibi şeyler. Ayrıca kameradan memnun musun? Şikayetlere baktım herkes ısınmadan şikayetçi.

Phone 14 en ucuz modelleri alarım dedim, 14 en ucuz model 30 bin Tl. Şuan en fiyat performans bu telefon gibi duruyor.

Telefonda ne yapıyorsunuz genelde ve ısı ne durumda oluyor? Google, Youtube, Sosyam Medya'da durum nedir? Mesela dışarıda Youtube filan girsen alev alıyor mu? 5-10 Dk video kaydı alsan mesela gibi şeyler. Ayrıca kameradan memnun musun? Şikayetlere baktım herkes ısınmadan şikayetçi.

Phone 14 en ucuz modelleri alarım dedim, 14 en ucuz model 30 bin Tl. Şuan en fiyat performans bu telefon gibi duruyordu
Ben oyun icin almıştım geometry dash oynarken 120hz yi acıyorum en ağır levelleride yüksek detayda oynayınca o zaman ısınıyor birde genshin oynuyorum o da telefondaki en ağır oyun işlemciyi gerçek anlamda zorluyor. Birde uzun güncellemelerde telefon ısınıyor onun haricinde ısınmıyor birde yaz ayındayız ve ısınmayan telefon icat edilmedi soğutma teknolojileri yalan fan takmalari lazım o da birtek redmagic 7 de var fakat Türkiyede yok. Ben telefonumdan memnunum çok aşırı zorlayan biri olmama rağmen, eğer benden daha fazla zorlayacak işlemler yapacağını düşünüyorsan daha üst modellere bak derim ama 2-3 kat performans farkı olmuyor, %10 - %40 falan oluyor ama fiyat ayni oranda artmiyor kat olarak artiyor değermi? Bence değmez. Bütçen 15.000 ve altıysa s21fe al geç derim. Dynamic amoled x2, 120hz, güçlü işlemci 👌

Geri
Yukarı