Elektronik Samsung Galaxy S21 FE alanlara Galaxy Buds2 hediye

Sadece kulaklık için düşünüyorsanız Buds 2 Pro kullanıyorum kulağımda maalesef durmuyor, düşüyor, internette araştrırsanız bununla ilgili birkaç şikayet var her kulak anatomisine uymuyor maalesef.
Ben pro olmayan düz Buds 2 modelini orta boyutlu silikonlarla kullanıyorum. Gece yatmadan takıyorum müzikle beraber uyuyorum ve sabah uyandığımda bile hala kulağımda oluyor. Uyurken elim çarpmadığı sürece düşme gibi bir sorununu yaşamadım. Tabii herkesin kulağı bir değil size uymamış olabilir. Sık sık temizliyorum temizlemediğim zaman kulağımdan kayıyor normal olarak.

IMEI atılabiliyor değil mi onlara?

Xiaomi gruba karşı bir ön yargım var. Her an işletim sistemleri abi ben gidiyorum diyecek gibi çalışıyor hissettiriyor.

IMEI işlemi başladı. İşletim sistemi konusunda haklısın ama güncelleme yapmazsan sorun yaşamazsın. Realme alacaktım onun da güncellemelerinden şikayet etmişler. En azından hızlı şarj ve 10 numara kamerayla kullanırım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pro olmayan düz Buds 2 modelini orta boyutlu silikonlarla kullanıyorum. Gece yatmadan takıyorum müzikle beraber uyuyorum ve sabah uyandığımda bile hala kulağımda oluyor. Uyurken elim çarpmadığı sürece düşme gibi bir sorununu yaşamadım. Tabii herkesin kulağı bir değil size uymamış olabilir. Sık sık temizliyorum temizlemediğim zaman kulağımdan kayıyor normal olarak.
Her üç boyuttaki silikonla da iş sırasında deneyimledim malesef sonuç aynı, elbette ki hem kulak içi temizlik hem silikon temizliği son derece önemli, herkes kadar dikkat ediyorum. Yine söylediğim gibi kulak yapısıyla çok çok ilgili bir konu , hem trendyolda olumlu ve olumsuz yorumların içinde de görebilirsin, hem şikayetvarda hem diğer alışveriş sitelerinde. Özetle deneme imkanınız yoksa riskli.

Yeni konular

Geri
Yukarı