Elektronik Samsung Galaxy S21 FE alanlara Galaxy Buds2 hediye

Hocam şarj sorunu yaşıyorum ya, ilk günler hızlı biter sonra toparlar diyorlar. Umarım öyle olur onun dışına muazzam telefon. A9'dan geçtim ben de.

Beni tatmin etti açıkçası ekran süresi sadece kulaklık girişi olmadığı için buga girdim desem yeridir :D

Oynamıyorum batarya çok canımı sıktı.

Sürekli Instagram'da falan mısınız hocam nasıl yetmedi anlamadım.

Beni tatmin etti açıkçası ekran süresi sadece kulaklık girişi olmadığı için buga girdim desem yeridir :D

Sürekli instada falan mısınız hocam nasıl yetmedi anlamadım.
Sende de aynı mı şarj sorunu?

Sürekli Instagram'da falan mısınız hocam nasıl yetmedi anlamadım.

Yok hocam normal bir kullanıcıyım günüm orada geçmez arada 1 saat film izlerim o kadar ama zor yetiyor olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sende de aynı mı şarj sorunu?

Bende bir sorun yok ama kullanım süresine de bağlı bu ben YouTube'da video izlerim buraya bakarım biraz oyun oynarım ama günlük 5 saati geçmez kullanımım.

Hocam benden az bakıyormuşsunuz ama nasıl sıkıntı çektiniz anlamadım acaba ilk gün uygulama yükleme ve güncelleme yığını ile geçtiğinden mi?
Ben onları şarjda hallettim sonra kullandım.

Bilecik Teknosa'da gerçekten bir sıkıntı var. Iphone 11 almak için gittiğimizde ekstra 2-3 bin liralık yok destek hattı yardımı gibi saçma sapan şeyler daha satmaya çalıştılar. Neymiş apple desteği aradığınızda yardımcı oluyorlarmış :D Ulan zaten arayınca yardımcı oluyorlar resmen dolandırıcılık. Biz internetten alalım o zaman dediğimizde 10 dakika ikna etmeye çalıştılar. Yok hadi iyi günler diyip çıkarken yanımdaki babama da bir de sizin hesabınıza bakalım belki silebiliriz bunları falan dediler. Müşterinin ekranında gördüm kendi ismimle de silmişti sonradan ismi değiştirdi. Beyfendi sizin hesabınızda silebiliyorum dedi sonradan :D Kısacası öyle 2-3 bin liralık ne olduğu bellisiz bir şeyler kitlemeye çalıştılar. Üstüne telefon almaya gidiyorsun oradaki daha neyin ne olduğunu bilmeyen çalışanlar da saçma sapan telefon öneriyorlar. İşi bilmeyen birisi kesinlikle sağlam bir kazık yer evine döner.

Geri
Yukarı