Samsung Galaxy S21 FE alınır mı?

Daha iyi diyemem ama s21fe nin pek iyi olduğunu söylemem

Hayatında ilk defa telefon aldın herhalde Süper amoled ekranın neresi dandik M serisindeki amoled ekranlara benzemiyor bu biraz araştır sonra yaz

Daha iyi diyemem ama s21fe nin pek iyi olduğunu söylemem

Hayatında ilk defa telefon aldın herhalde Süper amoled ekranın neresi dandik M serisindeki amoled ekranlara benzemiyor bu biraz araştır sonra yaz
Reis corning gorilla glass 3 var telefonda.

S20 fe'nin ekranı çok dandik tavsiye etmem.
S22'ye göre falan dandik tabi ama fiyatına göre iyi bir ekranı var. Senin dandik deme amacın ne? İnsanların İPhone 11'e 16k para verip 720P IPS 60Hz ekran almasını düşünürsek her açıdan çok iyi kalıyor.

2 gün önce 13.700 e 256 gb modelini aldım ve iptal ettim
YouTube da uzun süre araştırdım bataryası aynı kapasite olan s20fe göre daha az gidiyor ve işlemci daha fazla ısınıyor bu ikisi önemli değilse alınabilir
Evet. Zaten 8+ Gen 1 çıkana kadar SD865 en başarılı denebilecek işlemciydi. Exynos 2100, 990 kadar kötü olmasa da tabiki pek verimli ve dengeli bir işlemci değil. Ama daha yeni ve daha başarılı bir kameraya sahip olan model almak isteyen "Gündelik kullanıcılar" için iyi bir seçenek olabilir. Yoğun kullanıcı, oyuncu için zaten uygun olmaz Exynos 2100.

Son düzenleme:
S22'ye göre falan dandik tabi ama fiyatına göre iyi bir ekranı var. Senin dandik deme amacın ne? İnsanların İPhone 11'e 16k para verip 720P IPS 60Hz ekran almasını düşünürsek her açıdan çok iyi kalıyor.

Evet. Zaten 8+ Gen 1 çıkana kadar SD865 en başarılı denebilecek işlemciydi. Exynos 2100, 990 kadar kötü olmasa da tabiki pek verimli ve dengeli bir işlemci değil. Ama daha yeni ve daha başarılı bir kameraya sahip olan model almak isteyen "Gündelik kullanıcılar" için iyi bir seçenek olabilir. Yoğun kullanıcı, oyuncu için zaten uygun olmaz Exynos 2100.
Eline sağlık çok iyi açıklamışsın

Wi-Fi'de bataryası oyunda da memnun eder günlük kullanımda da, mobil veride memnun etmez o kadar, bizzat kullandım S21 FE modelini. Ayrıca S21 FE alacak kadar bütçe ayirabildiyseniz S20 FE almayın, S21 FE ile işlemcileri hemen hemen aynı duzeyde zaten. Kamera, güncellik ve gerçek amiral gemisi hissiyatı gibi faktörlerlerde S21 FE modeli üstün.

Geri
Yukarı