Samsung Galaxy S21 FE alınır mı?

@Kreinnar @irsuya bu şekilde emoji ile dalga geçmek yerine daha iyi bir öneriniz varsa sunun ya da fikrimi neden mantıksız bulduğunuzu söyleyin.

@Kreinnar @irsuya bu şekilde emoji ile dalga geçmek yerine daha iyi bir öneriniz varsa sunun ya da fikrimi neden mantıksız bulduğunuzu söyleyin.
Dostum zamanında 799 dolara satılan Galaxy S21 gibi bir amiral gemisinin benzerini Xiaomi tarafında 8.000 TL'ye falan bulamazsın, o fiyat banındaki telefonlar Galaxy A33 ile zar zor baş edebiliyorken böylesine saçma sapan bir yargıda bulunman saçma.

Kullanılan malzeme, FE modelinin fazladan 1 yıl daha fazla güncelleme alması ve FE modelinde fazladan 500 mAh olması.

S21 daha Premium bir deneyim sunar, FE modelinin ise bir nebze daha iyi bataryası var ve fazladan 1 yıl daha fazla güncelleme alacak.

Cihaz eskidikten sonra alacak güncellemeler cihazı yavaşlatmaz mı?

Benzerini 8 bin TL bandında Xiaomi cihazlarda bulabilirsiniz.
Nasıl ? 8000₺ bandında Xiaomi cihaz Redmi Note 10/11 Pro bulunuyor. S21 FE'de ise Exynos 2100. Her türlü Exynos 2100 G96 ve 732G'den çok daha iyi. Kamerası ve birçok özelliği her türlü daha iyi.

Ki 11 Pro daha 4K video çekemiyor...

Nasıl? 8000₺ bandında Xiaomi cihaz Redmi Note 10/11 Pro bulunuyor. S21 FE'de ise Exynos 2100. her türlü Exynos 2100 G96 ve 732G'den çok daha iyi. Kamerası ve birçok özelliği her türlü daha iyi.

Ki 11 Pro daha 4K video çekemiyor...

Bundan daha iyi demedim benzeri dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı