Samsung Galaxy S21 FE alınır mı?

Normalde A73 alacaktım ama babam şimdi 14500TL'ye S21 FE de alabileceğini söyledi. Sizce alınır mı? Yoksa başka model önerir misiniz?

Dostum bu arada marka takıntısı bende de bilgisayarda ASUS ROG olarak var o yüzden emin olabilirsinki dalga geçmeden söylüyorum Samsung marka takıntın var mı) ona göre önerilerde bulunacağım da.

Dostum bu arada marka takıntısı bende de bilgisayarda ASUS ROG olarak var o yüzden emin olabilirsinki dalga geçmeden söylüyorum Samsung marka takıntın var mı) ona göre önerilerde bulunacağım da.
Takıntısı olmasa bile alabileceği en iyi cihaz diyebiliriz zaten bu bütçede ?

Hayır yok genel ana amacı gündelik işlerde daha iyi olan bir telefon öneriniz varsa sunabilirsiniz.

Ekstra bir şey sormak istiyorum S21 ile S21 FE arasındaki fark ne?

Kullanılan malzeme, FE modelinin fazladan 1 yıl daha fazla güncelleme alması ve FE modelinde fazladan 500 mAh olması.

S21 daha premium bir deneyim sunar, FE modelinin ise bir nebze daha iyi bataryası var ve fazladan 1 yıl daha fazla güncelleme alacak.

Geri
Yukarı