Samsung Galaxy S21 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy S21 tanıtım tarihi

Uzunca süren sızıntıların ardından Samsung Galaxy S21 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Samsung Galaxy S21 tanıtım tarihi sonunda belli oldu. Bir süredir devam eden sızıntıların ardından Galaxy S21 serisinin 14 Ocak 2021 tarihinde tanıtılacağı resmiyet kazandı. 14 Ocak 2021 tarihinde Galaxy Unpacked 2021 etkinliğinin düzenleneceğini ifade eden Samsung, söz konusu etkinliğin ise Türkiye saati ile […]

Devamı: Samsung Galaxy S21 Tanıtım Tarihi Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben Samsung ürünlerini seviyorum çok güzeller.

Arkadaş en son S3 mini kullanmış.
S6 Edge'den beri Samsung amiral gemisi cihazlar kullanmaktayım. Hiçbir sorun yaşatmadılar.

Samsung S10 Plus.
Samsung'a71.
Samsung J7 Core.
3 Telefonunu kulandım Instagram'da durumları izlerken çıkamıyorum oyunlarda aşırı ısınma şarj olurken telefonun üstünde yemek pişirme derecesi kadar ısınma sorunu sistem UI yanıt vermiyor sorunu yaşadım kendinizi bilmiş birisi zannetmeyin telefon alacak insanları da Samsung vahşetine düşürmeyin Samsung'un telefonları hakkında hala geçerli duruşumu sergileyeceğim. Samsung telefon üretimine bir şey diyemem dünyanın neredeyse 3'de 2'sini karşılıyor fakat işletim sistemleri yamaları optimizasyonları çöp gibi.
Ben Samsung ürünlerini seviyorum çok güzeller.

Ürün demek bir markanın ürettiği eşyalar demek biz burada telefon tartışıyoruz bende Samsung monitör kullanıyorum 5 senedir ama daha hiçbir sorun çıkarttığını görmedim ama telefonları rezalet ötesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı