Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen İle Gelebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen

Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan Samsung Galaxy S21 modelleriyle ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Samsung’un Galaxy S21 ile ilgili planları ortaya çıktı. Samsung’a yakın kaynaklar tarafınca servis edilen bilgilere göre Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen ile beraber gelebilir. Bildiğiniz üzere Samsung, 2021 yılı içerisinde kullanıcıların karşısına S21, S21 Plus ve S21 Ultra modelleriyle çıkacak. […]

Devamı: Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen İle Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Samsung 20 serisinde batırdı. S20 bana göre hayal kırılığıydı. S20 bekledim, hayallerim yıkılınca iPhone 11 aldım. Note 20'den bahsetmiyorum bile...
S20 bir nebze de olsa güzeldi ama Note 20 serisi cidden hayal kırıklığı... Arkadaş o kamera çıkıntısı nedir öyle ya? Hadi çıkıntıyı geçtim kılıfla falan halledilir, kamera da kocaman güzel durmuyor ki?

S20 bir nebze de olsa güzeldi ama Note 20 serisi cidden hayal kırıklığı... Arkadaş o kamera çıkıntısı nedir öyle ya? Hadi çıkıntıyı geçtim kılıfla falan halledilir, kamera da kocaman güzel durmuyor ki?

Size katılıyorum. S20 fena değildi. Ama S10, Note 10'dan pek bir fark göremiyordum. Ama Note 20 felaket.

Geri
Yukarı