Samsung Galaxy S23 128 GB 24.999 TL

2 ay takip ettim 128GB model en düşük 26.400 civarına düştü o zamanlar almamıştım daha da düşer diye sonra fiyatlar artmaya başladı en son bıktım fiyat takip etmekten yurtdışı S23 ultra aldım. O zamanlar 25 e bulsam düşünmez alırdım.

Geçersiz indirim kodu diyor.

1 yıldır 128gb kullanıyorum. 256 almadığım için pişman değilim ama alsam daha iyi olurmuş diyorum. Gereksiz dosya-fotoğraf-video her zaman silen birisi olarak 128'i geçmem diye düşünerek almıştım. 5 sene önceki telefonum da 128'di ve 5 senede depolama hala boştu. Fakat bu telefon biraz farklıymış.

1 sene sonunda şu an %80 doluluk ile kullanıyorum. Özellikle video kalitesi yüksek olduğundan videolar çok yer kaplıyor. Ben de işim gereği video çekiyorum ve telefonda tutmam gerekiyor.

21.000'e almıştım. 3-4 bin farkla 256 alabiliyordum. Şu an aynı farkı verir alırdım ama 128 aldığım için pişman değilim açıkçası.

Depolamayı dikkatli kullanan ve hafızada büyük dosyalar tutması gerekmeyen biriyseniz bu fiyata bedava.

Depolamayı dikkatli kullanan ve hafızada büyük dosyalar tutması gerekmeyen biriyseniz bu fiyata bedava.
Hocam aslında burada asıl fark depolamanın boyutundan ziyade türü ile alakalı, depolama sorununu yedekleme ile çözebilirsiniz ancak telefonu çok uzun yıllar kullanma niyetiniz varsa depolamanın oluşacak hız kaybında 256gb'lık model performansını daha yukarıda tutabilecektir.

5 yıldır 128 GB telefonumu sıfırlamadan. 9gag ve Reddit'ten ne varsa indirerek kullanıyorum hala 100 GB'ye bile yetişemedim. İnsanlar ne yapıyor da 128 GB yetmiyor diyor hiç anlamıyorum.
Daha 6-7 ay falan oldu bende 128'de 31 GB alan kaldı :D Çok fazla uygulama varsa, uygulamalar felaket yer kaplıyor bir yerden sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı