Samsung Galaxy S23 almak mantıklı mı?

Telefonu şu an kullanıyorum oyunlarda aşırı ısınıyor telefon soğutucu almanı tavsiye ederim onun dışında bataryası hızlı bitiyor 3900 mAh olduğu için onun dışı gayet iyibir telefon.

Senin telefonda bir sıkıntı olmasın ful şarj ile 6-7 saat oyun oynuyorum ( mobil legent ) telefon 40 derecenin üstüne çiktığını hiç görmedim.

S23 Ultra kullanıcısıyım eğer üstüne biraz daha koyabiliyorsan almanı tavsiye ederim ama S23 de seni yolda bırakmaz gerçekten harika bir cihaz.

Ben s23 ultra aldim 26 bine kacak 12 gb ram genshide pubg arena break wildirft standoff 2 taptapta yabanci ne oyun varsa yukledim denemelik isinma sorunu 0 telefonda eskisi gibi degil artik androidler saglam yapilio ben kamera icin almistim ama herseyi 120 fps de pubg 90 fps oynuyorum donma kasma takilma yok 9 saat standoff2 uzerine 3 saat wildrift oynamisligim var 120fpsde bide sarji kokluyo resmen ilerde batarya olur tum cihazlardaki gibi ama 3 yil bu sekilde gotursun yeter

Genshin Impact'de sabit 60 FPS çalışıyor. Game Booster'ı kapadıktan sonra en yüksek ayarlarda(gölgeler düşük) stabil 60 alabiliyorsunuz. Siz zaten daha iyileri var demişsiniz ama Genshin'de dahi problem çıkarmıyor. Oyun performansı için alınmamazlık yapılmaz anlamında söylüyorum yani.
Game Booster kapatma demişsiniz onu nasıl yapıyoruz detaylı söyleyebilir misin?

Game Booster kapatma demişsiniz onu nasıl yapıyoruz detaylı söyleyebilir misin?
Detaylı söyleyemem çünkü hatırlamıyorum. Ama önce Game Launcher'ı sonra Game Booster'ı sırasıyla devre dışı bırakıyorsunuz. Youtube'a yazarsanız videoları çıkıyor. Hatta sanırım şu an direk ayarlardan da devre dışı bırakılabiliyor. Biraz kurcalarsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı