Samsung Galaxy S23 almak mantıklı mı?

Kesinlikle alınır. Full oyun için başka seçenekler de var.

Genshin Impact gibi konsol grafiklere sahip oyunlar harici hiçbir oyunda sorun çıkarmaz. O oyunlarda da sorun çıkarıyor diyemem ama daha iyiler bulunuyor.

@asimavi1538 S23, GT2 ve Honor 90'dan daha iyi oyun performansi sunar.
Genshin Impact'de sabit 60 FPS çalışıyor. Game Booster'ı kapadıktan sonra en yüksek ayarlarda(gölgeler düşük) stabil 60 alabiliyorsunuz. Siz zaten daha iyileri var demişsiniz ama Genshin'de dahi problem çıkarmıyor. Oyun performansı için alınmamazlık yapılmaz anlamında söylüyorum yani.

Düzenleme: Alınacaksa 256 GB versiyonu alınması taraftarıyım çünkü sistem dosyaları 40 GB'a yakın yer kaplıyor. Video ve fotoğraf da çekiyorsanız oyunlarla beraber depolama alanının çok hızlı dolduğunu göreceksiniz.

Genshin Impact'de sabit 60 FPS çalışıyor. Game Booster'ı kapadıktan sonra en yüksek ayarlarda (gölgeler düşük) stabil 60 alabiliyorsunuz. Siz zaten daha iyileri var demişsiniz ama Genshin'de dahi problem çıkarmıyor.
En yüksek grafiklerde sabit vermiyor. Mi 12T Pro, Vivo X90, Mi 13 Pro, S23 Ultra vs. daha başarılı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Screenshot_20230917_191048_YouTube.jpg

En yüksek grafiklerde sabit vermiyor. Mi 12T Pro, Vivo X90, Mi 13 Pro, S23 Ultra vs. daha başarılı.

Ben kendim kullanıyorum o yüzden alınabildiğini söyledim. Abyss veya dungeon yaparken mesela sabit 60 alıyorsunuz. Yeni gelen Fontaine bölgesinde 60 FPS çalışıyor. Tabi video 7 ay önce çekilmiş yani bu sürede oyun daha optimize hale gelmiş olabilir. Oyun ayarlarım da şu şekilde:
Screenshot_20230917_191505_Genshin Impact.jpg

Ben kendim kullanıyorum o yüzden alınabildiğini söyledim. Abyss veya dungeon yaparken mesela sabit 60 alıyorsunuz. Yeni gelen Fontaine bölgesinde 60 FPS çalışıyor. Tabi video 7 ay önce çekilmiş yani bu sürede oyun daha optimize hale gelmiş olabilir. Oyun ayarlarım da şu şekilde:
Eki Görüntüle 1947498
S23 Ultra bile sabit alamiyorken şaşırtıcı olur açıkçası. Ama ilk çıktığı zamanlar test edildiği için dediğiniz gibi olabilir.
20230912_075931.png

@Violet S @Waifu Impact bir gün ben de test edeyim şu oyunda ama tam indireceğim 20 GB olduğunu görüp vazgeçiyorum pek hitap da etmiyor.
25 GB inmisti bende. 🙁
O 5 GB bile geçmek bilmiyor. Zaten Exynos 2100 bulunan bir cihazda denemeye kalkismamaliydim. Sonra da neredeyse hiç oynamayıp sildim.😀

25 GB inmisti bende. 🙁
O 5 GB bile geçmek bilmiyor. Zaten Exynos 2100 bulunan bir cihazda denemeye kalkismamaliydim. Sonra da neredeyse hiç oynamayıp sildim.😀
İlk indirdiğim zaman bilmiyordum yüksek boyutlu olduğunu birde parça parça indiriyor sonra baktım uzayacak sildim. Şu ana kadar 3 kere falan indirip yarıda sildim.

@Forum Clerk şu an 27 GB yer kaplıyor telefonda.
S23 Ultra bile sabit alamiyorken şaşırtıcı olur açıkçası. Ama ilk çıktığı zamanlar test edildiği için dediğiniz gibi olabilir.
Eki Görüntüle 1947507

25 GB inmisti bende. 🙁
Biraz bölgeden bölgeye değişiyor muhtemelen. Abyss ve dungeon çok daha küçük alanlar mesela. Fontaine'de geleli 1 ay olmadı dolayısıyla daha optimize etmiş olabilirler. Onun dışında çok düşmanın veya elemental reaksiyonun gerçekleştiği geniş alanlarda FPS sabit 60'da kalmıyor. Ama genel olarak stabil 60 FPS deneyimi sunduğunu söyleyebilirim. Videoda mesela 2-3 düşmanla savaştığı yerlerde 40-45'lere düşüyor ki bende hiç 40'a düştüğünü görmedim açıkçası kendim merak edip sabit 45 FPS ayarına getirene dek.

Geri
Yukarı