Samsung Galaxy S23 FE vs S22

Benzer cihazlar, tercihinizi kişisel istekleriniz doğrultusunda yapın. S23 FE daha fazla soğutma kapasitesi barındıran, daha büyük ekranlı ve pil performansının daha iyi olduğu bir cihaz, S22 ise çok daha premium, daha kaliteli hisettiren ve daha küçük & kompakt bir cihaz fakat pil performansı çok kötü. Kamera performansları, SoC'ları ve donanımları benzer.
Samsung Galaxy J4+ telefonla %100 pille neredeyse 1 gün geçirebiliyorum.
S22 ile geçiremez miyim?

O zaman kendi tarafımdan bakınca S22 almak daha mantıklı değil mi?
Evet mantikli.
Salla S22 modelini S23FE hem güncel, batarya olarak önde ve daha yeni olduğu için daha çok özelliği olacak. S23FE seçmelisin kesinlikle.
A54'te S22'den daha guncel dostum. Kaldi ki cikis yillari arasinda sadece 1 yil fark var, S23 FE modelinin S22'ye gore az farkla daha iyi pil performansi, daha yuksek sogutma haznesi ve dolayisiyla daha yuksek sogutma kapasitesi disinda bir artisi yok, SoC'lar zaten gerek w/p, gerek RAW guc bakimindan benzerler, S22'nin ise avantajlarini bir onceki sayfada anlattim zaten. Cok daha premium bir urun.

Daha premium ne alaka?

Kamera farkını anlayamayacaksın bile S22 alırsan pişman olursun güncellik demek çok fazla özellik demek pişman olursun S23FE al.
S22'nin guncelleme destegi Android 16 ile kesilecek S23 FE'nin ise 17, arada deneyimi etkileyen bir fark olusmaz. Bu mentaliteyi pek dogru bulmuyorum, zira A34 modeli de S22, S21 gibi kendisine ezici ustunluk saglayan cihazlardan daha fazla guncelleme alacak. A04S, S20 Ultra'dan surum destegi konusunda daha onde arkadaslar.

Daha premium ne alaka?
Teknoloji magazalarinda iki modeli de denersen gorursun. S22, cok daha kaliteli bir cihaz, amiral gemisi kullandigini hissettiriyor. S23 FE ise A34'ten farksiz.

Geri
Yukarı