Samsung Galaxy S23 mü, S23 Plus mı?

Bütçe
30000-36000
Çok kötü değil mi değişim kampanyası olayı bayağı fiyat öldürüyorlar nereden aldınız?
Note 20 kullaniyordum ben hic memnun degildim normal satsam satamayacagim ve yuksek bi fiyattan aldilar o yuzden ben de degiştim. Yaklaşik 20bin tl verdiler cihaz için.

Aradaki fiyat farkına değecek mi ona siz karar verin, telefonda dizi film izliyorsanız Plus alın ama ben olsam Plus almaz düz modeli alırdım.

Dizi film izlediğim için bende Plus almak istiyorum. S23 ekranı küçük gibi. Bir ara A54 alacaktım. Çıtayı günden güne yükseltiyorum. Bir yandan fiyatlarda her geçen gün artıyor. Plus modeli neden MediaMarkt, vatan gibi bilindik mağazalarda yok? Samsung Türkiye de neden bu kadar fiyat farkı var anlamış değilim?

Dosya Ekleri

• ss.jpg
    ss.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 85
Dizi film izlediğim için bende Plus almak istiyorum. S23 ekranı küçük gibi. Bir ara A54 alacaktım. Çıtayı günden güne yükseltiyorum. Bir yandan fiyatlarda her geçen gün artıyor. Plus modeli neden MediaMarkt, vatan gibi bilindik mağazalarda yok? Samsung Türkiye de neden bu kadar fiyat farkı var anlamış değilim?
Plus modeli cok talep aliyordu sadece samsungdan sipariş geçiliyor, duz modeli diger magazalara dagitildi

Geri
Yukarı