Samsung Galaxy S23 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Bluetooth 5.3'e yenilik değil diyenler için şuny söylemek istiyorum, Samsunf için bir yeniliktir çünkü en üst kulakiçi kulakları BT 5.3 versiyonuna sahip. Adamlar buna rağmen yeni çıkacak amiral gemisine BT 5.2 mi koysaydı? Baya baya yenilik işte.

Bluetooth 5.3'e yenilik değil diyenler için şunu söylemek istiyorum, Samsung için bir yeniliktir çünkü en üst kulakiçi kulakları BT 5.3 versiyonuna sahip. Adamlar buna rağmen yeni çıkacak amiral gemisine BT 5.2 mi koysaydı? Bayagi bayagi yenilik işte.
Her telefona gelecek zaten. Yenilik dedigin "dinamik ada" gibi kimsenin dusunmedigi bir seyi ortaya koymaktir.

Ayrica iPhone 14 ailesinde Bluetooth 5.3 var. Yani yeni bir sey degil. Sadece Samsung grubu dahilinde bir upgrade.

iPhone ile birlikte Bluetooth 5.3 gelince kimse gikini cikarmiyor, Samsung S23 Ultra ile Bluetooth 5.3 gelince yenilik olarak goruluyor :D

Son düzenleme:
Her telefona gelecek zaten. Yenilik dedigin "dinamik ada" gibi kimsenin dusunmedigi bir seyi ortaya koymaktir.

Ayrica iPhone 14 ailesinde Bluetooth 5.3 var. Yani yeni bir şey degil. Sadece Samsung grubu dahilinde bir upgrade.

iPhone ile birlikte Bluetooth 5.3 gelince kimse gikini cikarmiyor, Samsung S23 Ultra ile Bluetooth 5.3 gelince yenilik olarak goruluyor :D

👏👏👏👏👏

@irsuya Cruslan bu incelemeyi yazdıktan sonra gelen güncellemeyle batarya performansının çok daha iyi olduğunu da söylemişti ayrıca.

@Cruslan S20 Plus bataryası ne alemde?
2 senedir kullanıyorum. 4G'de kullanılırsa 3-4 saat, benim kullanımımda sürekli hotspot olduğu için diğer kullanıcılardan daha kötü çıkıyor. Wi-Fi'da 9 saat 48 dakika Netflix izlemiştim aralıksız. Tabii pil aşındı bayağı. Güncellemeler telefonu fişek yaptı performans ve stabil performans konusunda ancak pil konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Pil konusunda 14 Pro Max ile yarışıyor. Bence S23 Ultra fena olmamış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok iyi bataryaya sahip, soğutma olarak da gayet iyi. Bu testte ilginç şekilde S22 Ultra, Xiaomi 13 Pro modeline yakın sonuç vermiş CPU dezavantajına rağmen. One UI, MIUI göre daha iyi bir batarya optimizasyonuna sahip. One Plus normalde batarya optimizasyonu olarak Samsung'dan iyi olur, bu defa Xiaomi'nin bile gerisinde kalmış. Xiaomi 13 Pro soğutma olarak baya kötüymüş diğer cihazlara göre.

Son düzenleme:
Gerçekten batarya tarafında iyileştirme var.

S22:
Screenshot_20230209-153133-093~2.png

11 Pro Max:
Screenshot_20230209-153056-840~2.png

S23:
Screenshot_20230209-153016-081~2.png

Madem Xiaomi kamera konusunda başarılı forumda kamera beklentisi olana neden Xiaomi amiral gemisi önerilmiyor?
Başarılı demekle en iyisi demek arasında çok açık fark var çünkü? Apple'ın, Samsung'un kamera konusunda daha iyi olması Xiaomi'yi kamera konusunda kötü yapmaz.

Ya okuduğunu anlama konusunda en ufak başarın yok ya da bilgisizliğini gizlemek için safsatalarla laf salataları yapmaya çalışıyorsun. Hangisi? Apple çalışanı falan mısın? Hediye mi geliyor sana ürünleri? Hayatımda senin gibi birini görmedim. Sana o rozeti veren Technopat ekibi ayrı komedi zaten 🤣

Madem 12s ultranın kamerası mükemmel. Niye forumda önermiyorsun? Madem Xiaomi kameraları harika. Niye insanlar GCAM konuşuyor? Xiaomi 13 kamerası iyi olsa ne olur olmasa ne olur? Binlerce model çıkarıp kamera kalitesi ya vasat ya da leş olan bir markaya kamerada başarılı demek senin gibi fotoğrafçılık bilmeyenlerin yapacağı yorumdur. Mağazada karşılaştırmak? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 YouTube testlerine bakmak mağazada karşılaştırmak mı oluyor? 😃😃😃 işin gücün algı. İşin gücün söylemediğim lafları söylediğimi iddia edip kendini haklı çıkarmak. Hayatında Samsung kullanmadığın o kadar belli ki? 🤣🤣🤣 senin hayatın kadar ben Samsung kullandım. Sen ne anlatıyorsun? Elimden S7, S8, S9, S10 Plus, S20, S21 ve daha birçok Samsung cihaz geçti. Samsung kullandığım cihazlarda pil konusunda çok saç baş yolduğumu bilirim. Arayüzle çok boğuştuğumu bilirim. Samsung'un arayüzüne forumlarda birçok insan hem doluluk hem de bataryadan dolayı söverken sen utanmadan bu arayüze verimli diyebiliyorsan bana teknoloji biliyorum sakın deme. Apple olayına gelince sende ya anlama sorunu var ya da fanboy tarafın çok ağır basıyor. Bak teknoloji bilmeyen şahıs günümüzde herkesin kabul ettiği bir gerçek var oda başarılı olan doğru işler yapan insanlar ya da firmalar sorgulanmaz. Apple'ın mAh olayını niye eleştirmiyorsun? Eleştirmiyorum çünkü Apple'ın batarya yazılımı iyi. 3 yıl önceki 11 Pro Max bugün Samsung'un S22 ailesinin hepsinden iyi batarya performansı sunuyorsa Apple'ın 14 ailesinin hepsi bataryada günü çıkarıyor, Max olan iki günü zorluyorsa bu Apple'ın batarya olayında başarılı olduğunun ve saygıyı hak ettiğinin kanıtıdır. Apple'ı sen, ben veya herhangi biri bataryada mAh olayında sorgulayamaz. Apple'ı sen ve ben hızlı şarjda eleştiririz. 20W gibi komik rakamlar konması saçmalıktır. Samsung'u ben dahil herkes batarya olayında sorgulayabilir. Çünkü başarılı değil. Yanlış işler yapan, başarısız olan sorgulanır. Bunun fanboylukla alakası yok. Fanboyluk olayına gelince fanboy arıyorsan aynaya bak. 8 gen 1'in avukatlığını yapan, Xiaomi'nin leş kameralarına iyi diyen, Samsung'u savunacağım diye arayüzüne verimli diyen birinin ne teknoloji bilgisine inanırım. Nede onun gerçekçi baktığına. Not: Madem Samsung'daki batarya sorunu yonga ve pille alakalı niye Snapdragon'lu S20 FE kullanan adam 4500MAH ve 865'e rağmen 11 Pro Max'teki batarya performansını alamıyor? Buyur cevapla bay çok bilmiş.😃😃😃

O modellere kim GCAM kurmuş? Kimin 12S Ultra'sında, Xiaomi 13'ünde GCAM varmış?

Not: Madem Samsung'daki batarya sorunu yonga ve pille alakalı niye Snapdragon'lu S20 FE kullanan adam 4500MAH ve 865'e rağmen 11 Pro Max'teki batarya performansını alamıyor? Buyur cevapla bay çok bilmiş.😃😃😃

Cevaplayaylım, iOS ile Android farklı işletim sistemleri. Pili tüketim biçimleri çok farklı. Ayrıca evde 11 Pro Max kullanan var, çoğu zaman 7 saat küsur ekran süresi alıyor. S20 FE'nin de çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

Yelpazeyi geniş tutup, fanlık yapmamak önemli. Kendinizi rezil etmişsiniz konuda.

Gerçekten batarya tarafında iyileştirme var.

S22:
Eki Görüntüle 1662290

11 Pro Max:
Eki Görüntüle 1662293

S23:
Eki Görüntüle 1662296

Bu sayfayı baz almanızı önermem. 14 Pro ile S22'ye aynı endurance reytingi verilmiş, kullanımdan kullanıma değişiklik gösterebilir ama işin esasında 14 Pro'nun batarya performansı her türlü S22'den daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı