Samsung Galaxy S23 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

@Melih245 Mi 11 Ultra, 12S Ultra, 13 serisi kullanan buna göre GCAM ile dolaşıyor, halbuki öyle bir şey yok. Bu modellerin kamerasına leş demek için düpe düz bir şey bilmemek gerekiyor.

@irsuya Evet zaten her modele GCAM olmuyor her modelde de aynı performansı sunmuyor. Hala orta segment kötü kameralı Xiaomi modelleri GCAM kullanıyor diye oradan aklınca laf atıyor. Ne bekliyorsun ki bana 12S Ultra niye millete önermiyorsun diyen biri, daha bilmiyor bu model burada bile yok. Gelmiş bir de kamerası leş diyor anca bu beklenir zaten bundan.

Zamanının en iyi kameralarından olan P30 Pro için bile GCAM mödülü var.
Evet zaten yukarıda yazdım Samsung modellerinde de GCAM kullanılıyor. GCAM kullandı diye telefon kamerası kötü sanıyor bu şahıs.

Yazılım ile kamerayı aynı kefeye koyuyorsunuz. Evet Xiaomi kamera yazılımı olarak beklentileri karşılayamamış olabilir ama o kamereya kötü demek cahilliktir. Xiaomi ayrıca ne zaman beklentileri karşılyamadı? Bunca model çıkartıp iki modei kötü olması nırmal ben Teknoloji'yi takip eden biri olarak bunu görmedim daha. Sizde ölümüne Apple savunduğunuz için karşı taraf böyle davranıyor sanımca. @Erenk1905

Madem Xiaomi kamera konusunda başarılı forumda kamera beklentisi olana neden Xiaomi amiral gemisi önerilmiyor? Forumda kriter kamera olunca Apple ile Samsung. Arada Huawei, Realme öneriliyor. Xiaomi avukatlığını yapan şahıs fotoğrafçılıkla en ufak bir bilgisi yok gelmiş kâğıt üzeri verilerle bana artistlik taslıyor.

@Erenk1905 Sizin zaten rozetlerinizden belli. @BERWAR ne derse desin fikriniz değişmeyecek. Yazılarınız eski msn zamanından kalma tek paragraf halinde. Atışmalarınızı okumak açıkçası hoşuma gitti ancak yazı stilinizi değiştirirseniz ( paragraf paragraf ayırsanız) çok daha iyi olur.

Ne Apple ne de Samsung telefon değiştirmeliyim denilen yenilikler ile piyasaya çıkmıyor. Biri 6 7 yıl önce Samsunga gelen Always On Display'i yenilik sayıyor. Biri Çoğu kullanıcının işine yaramayacağı özelliklere yenilik diyor. Kimse birbirini kandırmasın.

Bu telefonları özellikleri için alan insan sayısı azınlıkta. Bence bu yüzden firmaların buna göre inovasyonlar yapması lazım. Bir Samsung kullanıcısı olarak telefonun sadece iyileştirme aldığını görüyorum. Bir inovasyon yok. Aynısı Apple için çok geçerli değil. En azından ada kısmından değişik şeyler yapabiliyorsunuz. Ben bunu inovasyon olarak görüyorum.

Konuyu toparlarsam iki telefona da geçmek için bir sebep göremiyorum. Bana oha kesin bu telefona geçmem lazım dedirten yenilikler yok. Örnek olarak Iphone 5'ten 6'ya geçmiş gibi olmuyorum. Samsung tarafında S5'ten S6 S7'ye geçiyormuş gibi bir yenilik hissetmiyorum.

Xiaomi avukatlığını yapan şahıs fotoğrafçılıkla en ufak bir bilgisi yok gelmiş kâğıt üzeri verilerle bana artistlik taslıyor.
Belli oluyor kimin fotoğraftan ne kadar anladığı. Bu yorumları yazdığın için bir şey bilmediğini kanıtladın zaten laf geveleme boşa. Leş demen senin rezilliğinin göstergesi.

Xiaomi amiral gemisi önerilmiyor?
12S Ultra, 13, Mi 11 Ultra modelleri burada yok, 12 Pro modeli de fiyat olarak pahalı niye Xiaomi önerelim. Az biraz piyasa ve modeller hakkında bilgin olsun Allahın Xiaomi düşmanı.

Konuyu toparlarsam iki telefona da geçmek için bir sebep göremiyorum.
S22 serisinden S23 modeline geçmek mantıksız, 13 serisinden de 14 modeline geçmeye gerek yok zaten. En az 2 nesilde geçişi doğru görüyorum.

O modellere uygun Config bile yok ki GCAM için. Note 10s, X3 Pro veya X4 GT gibi telefonlar için var anca.

Ben GCAM'i genel olarak yazdım. O modellerde olmaması Xiaomi kullananlarının çoğunun GCAM ile uğraştığı gerçeğini değiştirmiyor. Hepsini geçtim. Kendine şu soruyu sor: Kamera için Xiaomi akıllı telefon alır mısın?

Öncelikle tanımadığınız bilgili insanlara fotoğrafçılık hakkında ahkam kesmeye ne bilginiz ne de yetkiniz var. Bir kamerada başarılı olmak için illa her öneride onu örnek vermemize gerek yok. Zamanında az Redmi Note serisi telefon aldırmadım ve şu andada alacaksam Note 10 Pro alabilirim. (tıpkı sizin önerdiğiniz gibi.) Apple babanızın şirket gibi savunmayın artık. S23 serisinden nasıl Apple ve Xiaomi tartışmasına döndü konu bende anlamadım.
@Erenk1905

O zaman iPhone sadece kamera için alıyorsunuz.

Belli oluyor kimin fotoğraftan ne kadar anladığı. Bu yorumları yazdığın için bir şey bilmediğini kanıtladın zaten laf geveleme boşa. Leş demen senin rezilliğinin göstergesi.

12s Ultra, 13, mi 11 Ultra modelleri burada yok, 12 Pro modeli de fiyat olarak pahalı niye Xiaomi önerelim. Az biraz piyasa ve modeller hakkında bilgin olsun Allah'ın Xiaomi düşmanı.

S22 serisinden S23 modeline geçmek mantıksız, 13 serisinden de 14 modeline geçmeye gerek yok zaten. En az 2 nesilde geçişi doğru görüyorum.

Xiaomi pahalı Samsung çok ucuz öyle mi? Hem teknolojiyi bilmeyen hem de kendisiyle çelişen birisin. Samsung'un arayüzüne verimli diyen birinin teknoloji bilgisi 0'ın altındadır.

Geri
Yukarı