Samsung Galaxy S23FE vs S22

Batarya performansı nasıl.

Ben hala karar veremiyorum hangisi daha mantıklı.

Dostum S23FE hem güncelleme olarak daha önde hem de batarya olarak ciddi manada önde. Ekran biraz daha büyük S23 FE de. Çerçeve kalınlığından vs. bahsetmişler zaten ama bunlar alışılır şeyler zaten. Kamera olarak S22 önde ama zaten günümüzde aydınlık ortamda telefonların kamera performansları çok yakın. Fark olursa bu konuda olur tahminimce. Ben olsam tasarımı daha çok hoşuma gittiği için S22 tercih ederdim ancak bu farklar sizin için önemli değilse S23 FE çok daha üstün diyebilirim. Ayrıca iki cihaz içinde elinizi çabuk tutmalısınız çünkü A55 ile bu 3 cihazın fiyatı çok yakın ve S23 FE ile S22 çok daha üstün. Dolayısıyla S23 FE ile S22'nin fiyatı artacak.

Tuğla yerine sadece bataryadan feragat edip S22 alın.
şimdi konuştunuzun tam s23fe de kararı vermiştim yine kafam karıştı

Dostum S23FE hem güncelleme olarak daha önde hem de batarya olarak ciddi manada önde. Ekran biraz daha büyük S23 FE de. Çerçeve kalınlığından vs. bahsetmişler zaten ama bunlar alışılır şeyler zaten. Kamera olarak S22 önde ama zaten günümüzde aydınlık ortamda telefonların kamera performansları çok yakın. Fark olursa bu konuda olur tahminimce. Ben olsam tasarımı daha çok hoşuma gittiği için S22 tercih ederdim ancak bu farklar sizin için önemli değilse S23 FE çok daha üstün diyebilirim. Ayrıca iki cihaz içinde elinizi çabuk tutmalısınız çünkü A55 ile bu 3 cihazın fiyatı çok yakın ve S23 FE ile S22 çok daha üstün. Dolayısıyla S23 FE ile S22'nin fiyatı artacak.
eğer küçük 5 binlik powerbank alsam kurtarırmı beni yani tasarım için bu fedakarlıklara değermi

Batarya harici S22 daha iyi bir cihaz zaten. 4-5 saat ekran süresi bana yeter diyorsanız S22 alabilirsiniz.
4-5 saat yeter ya olmadı powerla desteklerim

şuan telefon için çalışıyorum zaten temmuzun başına yada haziranın sonuna parayı ayarlayabilirim anca ozamana artarmı

birde ısınma sorunu duymuştum oynadığım tek oyun pes bu oyunda ısınırmı rahatsız edecek kadar

@FlosyTR

Şimdi konuştunuzun tam S23FE de kararı vermiştim yine kafam karıştı.

Eğer küçük 5 binlik powerbank alsam kurtarırmı beni yani tasarım için bu fedakarlıklara değer mi?

4-5 saat yeter ya olmadı Power'la desteklerim.

Şu an telefon için çalışıyorum zaten Temmuz'un başına ya da Haziran'ın sonuna parayı ayarlayabilirim anca o zamana artar mı?

Bir de ısınma sorunu duymuştum oynadığım tek oyun pes bu oyunda ısınır mı rahatsız edecek kadar.

@FlosyTR

Hocam kılıf takıyorsanız ısınma gibi bir derdiniz neredeyse yok.

Kılıf takarım.

Eğer günü de çıkarıcaksa abunu alayım diyorum.

Temmuza kadar zam gelmez inşallah.

Bence de hocam çok zarif telefon S22 ve arka kamera tasarımı hoşuma gidiyor. Zaten 5 yıl kullanmayız muhtemelen satar yenisini alırız 1 güncelleme eksik olsun çok sorun degil bence.

Şimdi konuştunuzun tam S23FE de kararı vermiştim yine kafam karıştı.

Eğer küçük 5 binlik powerbank alsam kurtarırmı beni yani tasarım için bu fedakarlıklara değer mi?

4-5 saat yeter ya olmadı Power'la desteklerim.

Şu an telefon için çalışıyorum zaten Temmuz'un başına ya da Haziran'ın sonuna parayı ayarlayabilirim anca o zamana artar mı?

Bir de ısınma sorunu duymuştum oynadığım tek oyun pes bu oyunda ısınır mı rahatsız edecek kadar.

@FlosyTR

S23 FE üzer. Arkadaşımda var, iPhone 11'den geçti, memnun değil. Geri iphonea geçmek istiyor. S22 alın, yanına 5Klık ince bir powerbank iş görür.

S23 FE üzer. Arkadaşımda var, iPhone 11'den geçti, memnun değil. Geri iphonea geçmek istiyor. S22 alın, yanına 5klık ince bir powerbank iş görür.

Gerek yok Power bank e zaten ama 11'den geçen arkadaşınız IOS'tan geçtiği için alışamamıştır. iPhone 11'den çok daha iyi S22.

Geri
Yukarı