Samsung Galaxy S23'te PUBG Mobile 90FPS hissettirmiyor

İşletim sistemi
Android

Thetis41

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cihazım Samsung Galaxy S23 90FPS 120Hz ama hiç akıcı değil ve 90FPS hissiyatı vermiyor ne yapabilirim ayar vs. önerileriniz var mı(grafik ayarı akıcı 90FPS, düzgünlestirme kapalı, grafik oto ayarlama kapalı)?

Cihaza manuel olarak yeni driver kurmanız lazım. Samsung bu işte berbat. Root olmadan halledebileceğiniz bir şey değil. Yapılacak bir şey de yok. Samsung'a güncelleme vermesi için dua edebilirsiniz sadece. Bende Ultra modeli var PUBG oynamıyorum ama Fortnite mesela akıcı değildi yüksek FPS olmasına rağmen. Gidip elle driver değiştirdim.

Bu uygulama ile 90 Hz yapın bu arada öyle oynayın. Hz ile FPS'i eşit tutun daima.

Cihaza manuel olarak yeni driver kurmanız lazım. Samsung bu işte berbat. Root olmadan halledebileceğiniz bir şey değil. Yapılacak bir şey de yok. Samsung'a güncelleme vermesi için dua edebilirsiniz sadece. Bende Ultra modeli var PUBG oynamıyorum ama Fortnite mesela akıcı değildi yüksek FPS olmasına rağmen. Gidip elle driver değiştirdim.

Bu uygulama ile 90 Hz yapın bu arada öyle oynayın. Hz ile FPS'i eşit tutun daima.
Sağol kanka

Büyük ihtimal oyunu 90 FPS yapmanıza rağmen 60 FPS çalışıyor. Bende POCO F5 var ve aynı şeyi yaşıyorum. Geliştirici seçenekleri içinde FPS meter gibi bir ayar olması lazım. Ben kontrol ettiğimde 90 ayarlı olmasına rağmen 60 FPS çalışıyordu oyun. Ya oyunda sıkıntı ya da sürücüler desteklemiyor. Normalde 7+ Gen 2 ve 8 Gen 2'nin bu oyunu atomlarına ayırması lazım.

Geri
Yukarı