Samsung Galaxy S24 3 ay taksitle 35.000TL'ye alınır mı?

Hocam niye memnun değilsin kameradan? Kamerası iPhone 15'ten bile iyi deniyor aslında.
Abartmislar. S22 ile ayni sensoru kullaniyor S24. ISP ve yazilimla gelistirme olabilir de 15 muhtemelen daha iyi performans verir. Ozellikle internette bir fotoğrafta gece modunda S24 detaylari asiri kaybetmisti. Sunu da ekleyeyim S24 serisinin kamerasinda yazilimsal problemler var. 1 tane guncelleme geldi de henuz yeteri kadar duzelmis gibi durmuyor. Zaten X uzerindeki teknoloji editörleri henuz tam duzelmedigini soyluyor.

Cok gerisinde degil. Sadece gerisinde. Fiyatlari Turkiye pazarinda farkli. Yurt disinda ayni oldugunu dusunursek S24'un kamera performansi daha iyi olmaliydi. Guncellemeyle biraz duzelebilir ama S22'den beri ayni sensor oldugu icin cok da bir gelisme olacagini sanmam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanıyor musun peki? Kamerası çok önemli benim için. YouTube videolarından pek anlaşılmıyor açıkçası.

Ben 2 aydır S24 kullanıyorum video kalitesi çok iyi sarsıntılı bir yolda bile gitsen ekranda asla hissettirmiyor. Keza fotoğrafları da kaliteli.

Merhaba arkadaşlar.

Vodafone bana özel indirim sunuyor ve S24 3 ay taksitle epey uyguna geliyor. Apple bugün zam getirmeseydi iPhone 15 almayı düşünüyordum fakat şu an Samsung'a yöneldim.

S24 sizce alınır mı?
hocam öncelikle bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim ben de alacağım. Ancak bir sorum var sizce mağazadan da alınabiliyor mu telefon? Şimdiden teşekkür ederim. Güzel günlerde kullanın.

Hocam öncelikle bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim ben de alacağım. Ancak bir sorum var sizce mağazadan da alınabiliyor mu telefon? Şimdiden teşekkür ederim. Güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ediyorum hocam. Ben 2-3 gün önce sorduğumda Vodafone bayilerinde satılıyordu. Ben Vodafone yanımda uygulaması üzerinden faturaya ek 3 taksitle aldım. Şu an Vodafone sitesine baktığımda hala satışta gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı