SAMSUNG GALAXY S3 (GT-I9300) 3G'yi kapatma

AlbayrakOguzhan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Stajyer
Samsung galaxy s3 cihazım var. Mobil servisten internete girerken Çoğu yerden 3G çekiyor ve internetim çabuk tükeniyor. Bu 3G'yi kapatmanın bir yolu var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil veriyi ve Veri Dolaşımı'nı kapat.

Galaxy S3 3G Kapama.png

Abi Mobil servisi kapatırsam internete giremem demek istediğim, Hani iPhonelerde ayrı bir 3G' yi etkinleştirme butonu varya daha az internet yiyor. Samsungda böyle birşey yok heralde.

iphone-img0454.jpg

Telefonumun android sürümü eski 2.3.6 Gingerbread (Samsung Galaxy W) o nedenle bu cevap yardımcı olur mu bilmem ama ben mobil veri ayarlarında-Şebeke Modu kısmında Sadece GSM seçeneğini seçiyorum ve Edge hızını kullanıyorum. Sende yok mu böyle bir seçenek ?

Telefonumun android sürümü eski 2.3.6 Gingerbread (Samsung Galaxy W) o nedenle bu cevap yardımcı olur mu bilmem ama ben mobil veri ayarlarında-Şebeke Modu kısmında Sadece GSM seçeneğini seçiyorum ve Edge hızını kullanıyorum. Sende yok mu böyle bir seçenek ?

Teşekkürler deniyeceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı