Samsung Galaxy S3 (GT-I9300) Android 4.3 Kasma sorunu

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhabalar. Benim Samsung Galaxy s3 akıllı telefomumda normalde Android 4.2 (Jelly bean) işletim sistemi vardı ve o sistemde hiçbir zaman silinmeyen inatçı (TimeService, MonkeyTest ve AndroidService) adında telefonu ilk açtığımızda bile "Samsung" yazısında kasmalar meydana geliyordu. Ardından biz telefonu servise götürdük. Servis bu telefona Android 4.3 kurmuş ardından bir baktım, Japonca yazılar yazan saçma programlar var... Hepsini sildim ve Android 4.3 çok fena şekilde kasıyordu ve hiç geçmedi. Bende bilmiyorum bu telefona kendim nasıl ROM kurarım? Hangi siteden ROM indirmem lazım? Technopat'ta Samsung galaxy s3 için bir rehber bulamadım. Yardım eden var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben s3'ümde archidroid kullanıyorum gayet güzel bir rom. Benim telefon da kasıyordu, bunu yükledim telefon uçuyor yerinde duramıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-11-09-10-48-37.png
    Screenshot_2015-11-09-10-48-37.png
    154,9 KB · Görüntüleme: 567
Acaba ISO türü dosyaları, ROM dosyasına çevirip, Windows 7 veya Windows 10 masaüstü işletim sistemlerini, cep telefonlarına kurmak mümkün mü? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Böyle birşey Zenfone 2 de yapılmıştı. Fakat işlemcisi İntel olduğu için destekliyor. SD veya MT işlemciler desteklemez.

Zenfone 2'yi zaten biliyorum videolarını izledim. Ancak, onlar ISO dosyasını, ROM dosyasına mı çevirdiler? Ayrıca, video'da Android işletim sistemi üzerine, Windows 10'u kurdular. ROM ile yüklediklerini sanmıyorum. Zaten çok yavaş çalışıyordu. Benim istediğim şey, Android olmadan, ana işletim sistemi olarak telefona Windows 7 veya 10 kurmak.

Hiç görmedim ve öyle bişey olacağını sanmıyorum. Olsa dahi uyumsuzluk sorunlarından telefon kullanılamaz hale gelecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı