Samsung Galaxy S3 i9300 - Bilgisayara bağlanma sorunu

Arch

Hectopat
Daha fazla  
PER539.jpg

Görüldüğü gibi sadece 7 klasör var, DCIM gibi kamerayla fotoğraf çektiğim klasörlere ya da Android (data - obb) klasörüne erişemiyorum. Aynı şekilde uygulama klasörlerinede erişemiyorum, cihaz belleği şifreli fakat daha önce böyle bir sorun yoktu. Buna sebep olduğunu düşündüğüm son kurduğum uygulamalardan Advanced Mobile Care var fakat yaklaşık 2 saat önce kurup ayarları kurcaladım, tarama yaptım tekrar fakat faydasını göremedim. Telefonumun içinden almam gereken çok önemli dosyalar var ve Airdroid gibi yazılımlar kullanmadan önce başka çözümler arıyorum. Kies ile bağlanmayı denedim yine aynı klasörler gözüküyor. Burada bulunan klasörlere taşımayı deneyerek belki alabilirim o dosyaları fakat daha işlevsel çözümler bekliyorum. Telefonum rootsuzdur, orjinal 4.3 Jellybean sürümünü kullanıyorum.

Kaldıramıyorum, kaldırma yerini bulamadım. Ekran kilidine bağlı o şifre ve ekran kilidi şifresinide kaldıramıyorum cihaz belleğini şifrelediğimden dolayı ve uzun süredir cihaz belleği şifreli durumda son 2 gündür böyle bir sıkıntı yaşamaktayım.

Ayarlar/Güvenlik'e gir. Orada cihaz korumasını kaldırı tıklat. Birazcık sürecek. Sonra ekran kilidide cihaz şifreside kalkacak. Ben de yapmıştım bir ara. :D

Cihaz şifreleme var ve o cihaz şifrelemeye girdiğimde tekrar şifrele diyor başka bir şey demiyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı