Samsung galaxy S3 mini flash player sorunu

Emre Köse

Hectopat
Yer
Ankara
Benim telefonum galaxy S3 mini. İnternette tüm sitelere girebiliyorum ama youtube dışında video izleyemiyorum (facebook falan denemedim normal film sitelerinden bahsediyorum). Google play store'dan flash player aradım Adobe Air indirdim yine olmadı. Sonra bir tane daha indirdim yine olmadı. Hangi flash player'ı indirmeliyim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bildiğim kadarıyla sIII Mini'de sınırsız flash desteği yok. Bu da demek oluyor ki belli başlı sitelerden video izleyebilirsin. Opera, Firefox gibi tarayıcılar ile denemeni tavsiye ederim.

Galaxy S3 için olanını indirdim. Google Chrome'da film falan açıyorum güzel, sadece bazı sitelerde olmuyor 1-2 sitede onlar da sorun değil şu an ama sorun olursa tekrar söylerim. Mozilla'yı da indirdim ama çok yavaş chrome tek geçer..

- - - Güncellendi - - -

Abi az önce telefonun kendi tarayıcısından girdim ve chrome'da açamadığım video sitelerini ve filmleri açtı hızı da gayet iyi teşekkürler......

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı