Samsung Galaxy S3 Mini Hafıza Dolma Sorunu

Deniz Arslan

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy S3 Mini model akıllı telefonumda hafıza ile ilgili çok ilginç bir sorun var. Hafıza çok çabuk doluyor. Birisi aradığında numara gözükmüyor. Rehbere erişilmiyor. Asıl komik durum ise şimdi başlıyor. Bugün bu durumdan rahatsız olarak bir sd kard aldım. Lexar markasının Mobile Micro SDHC 16 GB modeli. Belli dosyaları, fotoğraf ve videoları sd karda taşıdım. Ancak her nasıl oluyorsa bir anda 850 MB kadar boş yer açılmışken yaklaşık yarım saat içinde boş alan 126 MB civarına düştü. Bu sırada internet açık değildi ve herhangi bir güncelleme onaylamadım. Tekrar bazı gereksiz dosyalar ve gereksiz uygulamaları sildim veya taşıdım. Evet, yine aynı şey oldu ve durup dururken doldu. Bu sefer bırakın 126 MB'ı civarını artık 0 idi. Uygulama yöneticisinde kişi saklama isimli uygulanın 3.58 GB yer kapladığı gözüküyor. Toplam alan 4.54 GB iken sadece uygulamalar 4.35 GB. Bu 4.35 GB'ın 3.58 GB kadarı kişi saklama ve diğer resimler, diğer dosyalar da uygulamalar ile toplandığında toplam alanın üzerinde bir rakam çıkıyor. Bazı kaldırdığım uygulamalar hala yer kaplamaya devam ediyor ve menü kısmında gözüküyor.

1. Bu sorunun belli bir çözümü var mı?
  2. Kişi saklama uygulamasını veriyi sil veya devre dışı bırak seçeneğini seçerek düzeltmeye çalışırsak telefon rehberi ve benzeri yerlerde belli bir sıkıntı ortaya çıkar mı?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı