Samsung Galaxy S3 Satma

xcxc

Hectopat
Arkadaşlar elimde yaklaşık 3 senelik Teknosa'dan aldığım Samsung Galaxy S3 cihazını satmak istiyorum. Garanti süresi dolmuş ve kenarlarında çizik ve çatlaklar mevcut. Sizden öğrenmek istediğim öncelikle cihaz fiyat olarak sizce ne kadar eder? İkincisi cihazı mesela bir telefoncuya veya tanımadığım birine satarsam ilerde başıma herhangi bir şey gelebilir mi? Yani örneğin herhangi bir suçta cihaz kullanıldığında suçlusu ben mi olmuş olurum? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tahminimce 150-300 lira bandında bir para veriler. Daha altı ve üstü de olma ihtimali de var tabii ki. Herhangi bir 2. el telefon alım-satım dükkanına satmanızda da bir sakınca olacağını düşünmüyorum. Öyle bir şey olsa tüm suçlular ikinci el telefon kullanır ve ben şu an hapiste olurdum.

Fiyat olarak çok yıpranmış ve çizik varsa 250 ve altı fiyata satabilir isen buda kendin satman lazım. 2. el telefon alan kişilerin o fiyatın yarı fiyatını bile verebilirler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı