Samsung Galaxy S4 GT-19500 telefonda YouTube açılmıyor

YLDRM_BYZD

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, videoda da gördüğünüz gibi YouTube açılmıyor. Bunun çözümünü detaylıca anlatırsanız, beni çok mesud edersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rom atarak yükseltebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ya da YouTube vanced kullanılabilir.

Denedim ama devam tuşuna basınca tepki vermiyor.

Android sürümün nedir?
5.1

F

ROM atarak yükseltebilirsin.

Çok teşekkür ederim telefonun bataryasını değiştirdikten sonra ilk işim bu Custom ROM olacak. Beni çok mesud ettiniz.

Son düzenleme:
Hocam model numaranızı Google üzerinden aratırsanız uygun ROM versiyonunu bulabilirsiniz. Yapaamzsanız yine yardımcı olurum.

Sağ olun.

Hocam şimdilik Android Ä°ndirme için YouTube Lite APK bunu kullanabilirsiniz denedim çalışıyor.

Custom ROM atana kadar.

Teşekkürler.

Hocam model numaranızı Google üzerinden aratırsanız uygun ROM versiyonunu bulabilirsiniz. Yapaamzsanız yine yardımcı olurum.

Kardeş Odin'den TWRP'yi atıyordum fail verdi bende vazgeçip telefonu bilgisayardan çıkarıp bataryasını tak çıkar yaptım ama her açtığımda bu çıkıyor bunun çözümü ne? Detaylıca anlatırsan sevinirim bir de acil cevap gerekli çünkü babam görürse babamla külahları değişiriz ve benim İngilizce yetmiyor.

Dosya Ekleri

• 20240422_221357.jpg
    20240422_221357.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Geri
Yukarı