Samsung Galaxy S4 İç Camı Kırıldı

doğan23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben samsung galaxy S4 aldım ve 3 ay olmadan cep mesafesinden düşüp ekranın içinde çatlak oluştu. Ses var görüntü yok. Teknik Servis 450 tl para istiyor. Şimdi benim sorum şu, aranızda Samsung marka telefon ekran yaptıran var mı? Teknik servis'den memnun kaldınız mı? Biliyorum aslında değmez Samsung S4 yaptırmak fakat dolar yükseldi, telefon fiyatları sürekli artıyor. Yeni telefon alamıyorum bir de dünyanın vergisini koyuyorlar. Yüzde 25 ÖTV, yüzde 18 KDV, yüzde 10 TRT radyo bandrol vergisi, yüzde 20 Damga vergisi, daha bilmediğimiz vergiler yani anlayacağınız alınmıyor erken. Yardım ederseniz sevinirim. Ah Samsung ah. Ne vardı plastik kasa telefon yapmayaydın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı sipariş edip kendin veya telefoncuya taktırırsın. Bu şekilde ucuza gelir. Servise yolladığın zaman biraz pahalı oluyor. Dışarıda daha ucuza yaptırma imkanın var.

Birkaç tane arkadaşım yaptırdı servis dışı yollarla. Yan sanayi çıkma ihtimali var yine ekran şişmesi ve patlama durumlarıda oluyor. Hem orjinal S4 camı dışarıda var mıdır, satılıyor mu? Telefonda hiçbir sorun yoktu. Düştü içten çatladı, ses var görüntü yok. Fotoğraf falan çekebiliyorum bir de dokunmatiği çalışıyor ama görüntü yok.

Aynısı abimin başına gelmişti. 30cm yükseklikten yere düşüp iç ekranı patlamıştı. Dışında çizik de yoktu üstelik. Bu S4'lerin kronik bir zayıflığı. Biz telefonu 400liraya teknik serviste yaptırdık. Orjinal ekran takıldı ve telefon sıfır gibi oldu. Bu işlemde dış camı da değişiyor. Ancak diyeceğim şu ki yaptırsan bile tekrar düşmesiyle aynı sorunu yaşayabilirsin. Cihazı servisinde yaptırıp satmanı tavsiye ederim.

Aynısı abimin başına gelmişti. 30cm yükseklikten yere düşüp iç ekranı patlamıştı. Dışında çizik de yoktu üstelik. Bu S4'lerin kronik bir zayıflığı. Biz telefonu 400liraya teknik serviste yaptırdık. Orjinal ekran takıldı ve telefon sıfır gibi oldu. Bu işlemde dış camı da değişiyor. Ancak diyeceğim şu ki yaptırsan bile tekrar düşmesiyle aynı sorunu yaşayabilirsin. Cihazı servisinde yaptırıp satmanı tavsiye ederim.
bende öyle düşünüyorum yaptırıp vodafone değişim fırsatından yararlanmayı düşünüyorum z3 yada m9 ile o zamana kadar parada biriktirip alacam samsung gerçekten pişmanlıkmış ben bunu öğrendim

çok saçma telefonun sıfırı 1040 tl kadar düşmüş şimdi düşünüyorum da böyle bir telefona 1400 tl verdiğime inanamıyorum 3 ayda 400 tl düştü fiyatı samsung almamak lazımmış telefonun fiyatı çok düşüyor değeri çok düşüyor ilk çıktığında 2000 tl olan telefon 6 ayda 1000 tl düştü iphone nokia htc sony böyle değil bir daha ne samsung telefon samsung marka birşey alırım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı