Samsung Galaxy S5 Mini Nasıl Bir Telefon ?

Bu güldürdün lafını iyi anlamda mı söyledin kötü anlamda mı anlamadım. :D
İyi yönde dedim tabiki Technopat gibi ortamda olumsuz durumlar olur mu ?(y);)

Lg G2 kullanan yokmu aranızda ya. Kamerasını öğrenmem lazım.

Lg 802 G2 32Gb Cep Telefonu Siyah - Vatan Bilgisayar bunu alacağım inşallah. Ekranı fazla büyük olmasa iyiydi.

Kamerasını bilmem ama Lollipop güncellemesinden sonra telefon uçuyor.

Fazla beğenmedim ama yükleyeyim o zaman. Şimdi Bütün güncellemeleri teker teker yükleyeceğim değil mi ? Vakit ayırdığınız için herkese teşekkürler. :)

Fazla beğenmedim ama yükleyeyim o zaman. Şimdi Bütün güncellemeleri teker teker yükleyeceğim değil mi ? Vakit ayırdığınız için herkese teşekkürler. :)
Önceki mesajımı okumadınız mı? ben güncellemelerin teker teker yüklenmesi gibi bir durum olmadığını söylemiştim. Ama yine de emin değilim. :)

Bak burada ne var? :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceki mesajımı okumadınız mı? ben güncellemelerin teker teker yüklenmesi gibi bir durum olmadığını söylemiştim. Ama yine de emin değilim. :)
Ben bir yerde öyle okumuştum ondan söyledim.
Bak burada ne var? :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaşasın be. Sevindirdin beni. Ama bunun garantisi Türkiye garantisi mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı