Samsung Galaxy S5 Mini Nasıl Bir Telefon ?

Stoklar çok az, sabah erkenden gidip alman gerekiyor. (Tecrübe+)
:( belki de alamam. Vatandan alırım o zaman.

Alamadım. :( Ama yeni bir telefon buldum güzel mi diye size soruyorum. Sony Xperia M4 Aqua nasıl bir telefon ? Özellikleri iyi mi ? Fiyatı S5 Mini ile aynı ama daha iyi bence. Sizce ondan iyi mi ?

Nasıl yani hafıza kartı ile artırıyoruz, oyun atmıyoruz ki anlamadım bişey. :D Bende LG G2 çok istiyordum fakat stoklarda tükendi. :( Babamı ikna edebilirsem kesinlikle G2 alacağım şüphen olmasın. Fakat ikna edemessem S5 mini ile aynı fiyata daha iyi bir telefon bulayım dedim.

Nasıl yani hafıza kartı ile artırıyoruz, oyun atmıyoruz ki anlamadım bişey. :D Bende LG G2 çok istiyordum fakat stoklarda tükendi. :( Babamı ikna edebilirsem kesinlikle G2 alacağım şüphen olmasın. Fakat ikna edemessem S5 mini ile aynı fiyata daha iyi bir telefon bulayım dedim.
Yani oyunu falan hafıza kartına taşıyamıyorsun. Root işleriyle falan oluyorsa bilemem. Anca hafıza kartında film izler müzik dinlersin.

Zaten S5 Mini ile LG G2 arasında fazla bir fiyat farkı yok. Almışken biraz daha verip iyini alalım diyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı