Samsung Galaxy S6 Güncelleme, Fotoğraf yükleme, Bilgisara bağlama sorunu

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy S6 telefonumu güncelleme yapmak istediğimde uzun bir süre bekletti beni ve '' Yazılım güncellenemiyor. Bir ağ veya sunucu hatası oluştu. Daha sonra tekrar deneyin.'' (Ekde mevcut) Bu uyarı geldi. Telefona format attım, modeme format attım hala düzelmedi. Mobil veri ile güncellemeyi denediğimde bir sorun çıkmadı. Wifi ile bağlıyken twitter'a fotoğraf atmaya çalısdığımda ise 2.fotoğrafdaki gibi kalıyor. Ne kadar beklediysemde herhangi bir hareketlenme olmuyor. Telefondaki fotoğrafları bilgisayara bağladığımda bağlanığ kesiliyor hızlı bir sekilde veya '' USB aygıtı tanınmadı'' diye uyarı geliyor. LG G4'ün USB kablosu ile bağladığımda ise hiçbir sorun olmuyor. Simdiden tesekkür ederim arkadaşlar. @Recep Baltaş

Screenshot_2015-07-01-02-52-06.png
Screenshot_2015-07-01-02-54-37.png
Screenshot_25.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemde DNS değişikliği vb. yaptıysanız bu hatayı alıyor olabilirsiniz.
Diğer sorun olan USB kablonuz da arızalı olabilir.

Beyler birde Watsapp'da fotoğraf gönderemiyorum. Wifi ile ilgili bir sorun var hem telefona hem modeme format attım dns ile ilgili bir değişiklik yapmadım.

Wi-fi ağına başka telefonlar sorunsuz şekilde bağlanıyor mu?
Çevrende S6 kullanan biri varsa onun cihazı da aynı sorunu senin wi-fi ağında yaşıyor mu? Bunu da test et.
Başka bir yerde farklı bir wi-fi modemle denedin mi?
Ya da en basitinden başka bir telefonun wi-fi hotspot'unu açıp ona da bağlanabilirsin. Telefon her wi-fi ağında aynı sorunu yaşatıyorsa o zaman sıkıntı vardır.

Wi-fi ağına başka telefonlar sorunsuz şekilde bağlanıyor mu?
Çevrende S6 kullanan biri varsa onun cihazı da aynı sorunu senin wi-fi ağında yaşıyor mu? Bunu da test et.
Başka bir yerde farklı bir wi-fi modemle denedin mi?
Ya da en basitinden başka bir telefonun wi-fi hotspot'unu açıp ona da bağlanabilirsin. Telefon her wi-fi ağında aynı sorunu yaşatıyorsa o zaman sıkıntı vardır.
LG G4 de denedim ondada aynı sorunlar var. ne yapmalıyım simdiden teşekkür ederim sorun wifide kuzenimgilin wifisin'den denedim ondlardada aynı sorun var. ikimizin internetide aynı kablo üzerinden geliyor yani dsl kabloda 4 tel var 2si onlara bağlı 2si bize.

Sıkıntı ya modemde ya da internet sağlayıcısında öyleyse. Telefonlarda problem yok. İkiniz de aynı ağ üzerinden farklı modem markaları kullanıyorsanız geriye sadece internet hizmeti kalıyor. İnternet hizmeti aldığınız şirketin müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirin. Onlar yardımcı olurlar.

Sıkıntı ya modemde ya da internet sağlayıcısında öyleyse. Telefonlarda problem yok. İkiniz de aynı ağ üzerinden farklı modem markaları kullanıyorsanız geriye sadece internet hizmeti kalıyor. İnternet hizmeti aldığınız şirketin müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirin. Onlar yardımcı olurlar.
Durumu anlayacaklarını zannetmiyorum ama deneyeceğim. Saol kardeşim çok yardımcı oldun.

4 tane farklı telefon ile denedim diyorum. Müşteri temsilcisine bizimle alakası yok telefoncudan yardım alın diyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı