Samsung Galaxy S6'ya yasal bir şekilde IMEI atılabilir mi?

Az önce baktım crack versiyondan S6 ile ilgili IMEI dair hiçbir şey yok.

Samsung tool Pro v29.5 ile baktım.

Yani ben yapamam... Pekala ilginiz için teşekkür ederim.

Telefonun kodunu SamMobile sitesinden indiriyorsun ve normal bir şekilde kullanıyorsun, pasaport ile işlem farklı ama, kısacası SamMobile sitesinden indirdikten sonra IMEI şart değil.

İndirip telefona mı yüklüyorum hocam? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
IMEI kaydını hem yapıyor hem IMEI tekrar gidiyor ve siz tekrar IMEI için yüksek para veriyorsunuz? Belli ki 1 kişiye attığı imeiyi başkalarına da kullanıyor! O telefoncuya bir daha gitmeyin. Şehrinizde, güvenilir ve uygun fiyat veren birini bulmaya çalışın. Yine forumlara danışabilirsiniz. Ama o telefoncuya gitmeyin bir daha.

IMEI kaydını hem yapıyor hem IMEI tekrar gidiyor ve siz tekrar IMEI için yüksek para veriyorsunuz? Belli ki 1 kişiye attığı imeiyi başkalarına da kullanıyor! O telefoncuya bir daha gitmeyin. Şehrinizde, güvenilir ve uygun fiyat veren birini bulmaya çalışın. Yine forumlara danışabilirsiniz. Ama o telefoncuya gitmeyin bir daha.
Teşekkür ederim, yasal olarak atılmayan imei ler kalıcı olmuyor diye biliyorum zaten. araştırma yapacağım sağ olun.

Sıfırlanması problem değil, siz IMEI sorunu olmasa dahi her duruma karşı kendinizi garantiye almak için verilerinizi yedekli tutun ayrı bir yerde. Mümkünse en az 2 yerde.. benim içimin yandığı oldu çünkü bu konuda. Beklenmedik sorunlar çıkabiliyor her şeyde..

Sıfırlanması problem değil, siz IMEI sorunu olmasa dahi her duruma karşı kendinizi garantiye almak için verilerinizi yedekli tutun ayrı bir yerde. Mümkünse en az 2 yerde. Benim içimin yandığı oldu çünkü bu konuda. Beklenmedik sorunlar çıkabiliyor her şeyde.

Teşekkür ederim melisa hanım ilginiz için, sağlıcakla.

Telefonun kodunu SamMobile sitesinden indiriyorsun ve normal bir şekilde kullanıyorsun, pasaport ile işlem farklı ama, kısacası SamMobile sitesinden indirdikten sonra IMEI şart değil.

Hocam bu işlemi bana detaylı bir şekilde anlatma şansınız var mı? Çünkü yapamadım :(

Geri
Yukarı