Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7

Zirael1

Kilopat
Arkadaşlar yeni telefon alacağım,benim için uzun ömürlülük önemli yani en azından 3-4 yıl götürsün kamera performansı önemli ama çokta değil, oyun performanslarını az çok biliyorum zaten, ekran kalitesi vb.
Benim gönlüm S8 den yana ama uzun vadede sıkıntı çıkarır mı?
Birde bunu buldum:
Samsung Galaxy Note 8 64 GB Siyah – EasyCep En Kolay Garanti!
Sizce yenilenmiş Note 8 alınır mı?
Başka öneriniz varsa bütçem 3500 Tl.

Son düzenleme:
İkisini de kullanmadım ve incelemeleri de izlemedim o yüzden sadece farklı tel önerisi yapıcam

LG G7 ThinQ
Xiaomi Pocophone F1
Asus ZenFone 5Z

Bunlara da bakabilirsin

Uzun süre kullanılacaksa iPhone alınmalıdır.
Bunu kim uydurdu asıl tam aksine hava atayım yeniden alırım nasılsa diye sevinen insanlar alabilir Xioami, Huawei, LG, Samsung gibi markalar kullanım ömrü açısından İphone telefonlarına göre daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır ayırca İphone'a göre daha az masrafı vardır.

Yazılımla donanım uyumu sayesinde iPhone uzun süre kullanılabilir cihaz olmuştur. Bu nedenle hala 4-5 senelik iPhone'lar hala rağbet görüyor ve fiyatı Samsung vb. gibi düşmüyor. Teknik destek noktasında en iyi hizmeti veriyorlar. iPhone fanı olarak değil yıllarca Android kullanan biri olarak söylüyorum.

Dostum dedemde Galaxy s3 kullanıyor ve telefon hala çalışıyor donma kasma yok benim 4 yıllık İphone 5S'im geçen yıl durduk yere yavaşladı o kadar yavaşladı ki arama yapamayacak hale gelmiştim. Xioami aldım ve şu anda 1 yıl 2 aydır performans kaybı olmadan kullanıyorum. Teknik destek bakıyor bakmasına ama fiyatlandırmadan haberiniz var mı acaba? sorunda orada işte. bu yüzden Xioami gibi markalar F/p olarak en iyileridir.

Yazılımla donanım uyumu sayesinde iPhone uzun süre kullanılabilir cihaz olmuştur. Bu nedenle hala 4-5 senelik iPhone'lar hala rağbet görüyor ve fiyatı Samsung vb. gibi düşmüyor. Teknik destek noktasında en iyi hizmeti veriyorlar. iPhone fanı olarak değil yıllarca Android kullanan biri olarak söylüyorum.
Geçen sene nisan ayında 3800TL ye S9 aldım şuan sıfır fiyatı aşağı yukarı aynı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı