Samsung Galaxy S9+ Hâlâ Alınır mı?

Makaleler
1
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
-
Konu başlığında yazdığı gibi. Zamanında Note 9 almayı planlıyordum fakat elimi hızlı tutmadığım için dolar kuru nedeniyle zam yedi ve artık Note 9 almam mümkün değil. Sorum şu Samsung Galaxy S9+ alınır mı? Alınırsa kaç yıl götürür?

Alınmaması için fiyat haricinde bir sebep yok, donanımsal olarak eksik bir yanı da yok.

Kaç sene götürür soruları tamamiyle kişinin kullanım alışkanlığına ve nasıl kullandığına bağlıdır.
Yakın çevremde aradan 4 sene geçmesine rağmen Note 4 kullanan ve performansından hala memnun olanlar var.

Konu başlığında yazdığı gibi. Zamanında Note 9 almayı planlıyordum fakat elimi hızlı tutmadığım için dolar kuru nedeniyle zam yedi ve artık Note 9 almam mümkün değil. Sorum şu Samsung Galaxy S9+ alınır mı? Alınırsa kaç yıl götürür?
S9+ ve NOTE 9 işlemci olarak aynı ve diğer özellikleri birbirine çok yakın.

Vatan Teknosa falan hala 6500 TL gösteriyor sitelerinde

Eğer senin isteklerini karşılıyorsa alınabilir tabiiki ama dolar fiyatındaki dalgalanma nedeniyle fiyatlar hiç malum değil. :S
İsteğimi tam olarak karşılayan telefon S Peni ve 4000 mAh bataryası olan Note 9 karşılıyordu fakat an itibariyle bunlar olmadan idare edebileceğimi düşünüyorum.
Vatan Teknosa falan hala 6500 TL gösteriyor sitelerinde
Yakında güncellenecek. Param tam olsaydı alabilirdim belki.

İsteğimi tam olarak karşılayan telefon S Peni ve 4000 mAh bataryası olan Note 9 karşılıyordu fakat an itibariyle bunlar olmadan idare edebileceğimi düşünüyorum.

Yakında güncellenecek. Param tam olsaydı alabilirdim belki.

Eksiğiniz çok değilse umarım yetiştirirsiniz ayrıca güncellendikten bi iki gün sonra olursa da Vatan da şansınızı deneyin derim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı