Samsung Galaxy S9 vs Redmi Note 8 Pro

Bütçe
5500

706717

Picopat
Daha fazla  
Oyun için hangisi gider? bende Redmi Note 11 Pro var oyun bakımından memnun kalmadım onun için satıp 4000 fiyat civarı telefon almayı düşünüyorum. (üste 1000 lira kalacak şekilde) sizce hangisi almalı?
Ve bir de S9'da işlemci değişiklik gösterirse PUBG'de 60 FPS'in aşağısına düşme olayı olur mu?(60FPS altı olmasın yeter grafik en düşük olsa da olur.

Bir tane S9 PUBG test videosu izledim 60FPS veriyor fakat 3 yıl önce çekilmiş şimdi de veriri mi?

Performansları hemen hemen aynıdır. Ekran kalitesi olarak S9 seçebilirsin. Batarya için Note 8 Pro. Bana kalsa Note 11 Pro kullanmaya devam ederdim. Ayrıca iki cihazda bayağı ısınır diye düşünüyorum kasmasalar bile.

Performansları hemen hemen aynıdır. Ekran kalitesi olarak S9 seçebilirsin. Batarya için Note 8 Pro. Bana kalsa Note 11 Pro kullanmaya devam ederdim. Ayrıca iki cihazda bayağı ısınır diye düşünüyorum kasmasalar bile.

S9+'ın puanı Note 11 Pro'dan 1 puan daha fazla hocam sadece 60Hz fakat bana çok sıkıntı olmaz gözüm alışır hemen hem 2K ekranı da var kamera bakımından S9+ daha iyi hem bir de ihtiyaçlarımı gidermek için satacağım kendime 1000 TL ayırmayı düşünüyorum.

S9+'ın puanı Note 11 Pro'dan 1 puan daha fazla hocam sadece 60Hz fakat bana çok sıkıntı olmaz gözüm alışır hemen hem 2K ekranı da var kamera bakımından S9+ daha iyi hem bir de ihtiyaçlarımı gidermek için satacağım kendime 1000 TL ayırmayı düşünüyorum.
Puanla bitmiyor ki iş. İki telefonda alınmaz. Elinizdekini kullanmaya devam edin.

İkisi arasından açık ara S9 öneririm fakat oyun performansı hakkında bir bilgim yok.

Oyun performansı iyi 60 FPS.

Puanla bitmiyor ki iş. İki telefonda alınmaz. Elinizdekini kullanmaya devam edin.

Hocam puanla olmaz diyorsunuz fakat Note 11 Pro sadece batarya ve ekran Hz'i olarak daha iyi geri kalanda S9+ çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı