Samsung Galaxy SL I9003 Firmware Güncelleme

Recep hocam bu güncellemeyi yaptım. Marketi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Fakat bu firmwarele birlikte telefonda çekme sorunu ve çok hızlı batarya bitmesi gibi sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Max 11 saat içerisinde telefonda hiç bir uygulama açık değilken bile batarya tükeniyor. Sizce resmi 2.3 romunun çıkmasını mı beklemeliyim ya da teli eski haline tekrar nasıl getirebilirim. Bu işlemle market kaybolacak mı ? Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim.

Bu ROM zaten resmi 2.3 ROM. Yani umarım siz Galaxy S'e kurmadınız bu ROM'u. Zira bu ROM sadece ve sadece Galaxy SL'e kurulmalı. Eğer sorun olduysa aynı yöntem ile orjinial ROM'u bulup o ROM'a dönebilir veya verdiğim adrestki bir başka ROM'u deneyebilirsiniz.

Ama cihazınız Galaxy S ise SL ROM'u kurmayın.

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler arkadaşım.

Fakat bir şey kafamı karıştırdı yorumunuzu rica etsem.

Şimdi telefonu laptopa takinca Kies ile bir firmware updateti geldi. Update yaptim ve cihaz şu anda *#1234# yapinca
PDA:I9003JVKD1
PHONE:I9003JXKA4
CSC:I9003OJVKC1
olarak versiyonlari gösteriyor.

Sizin gönderdiğiniz bu versiyondan daha mı güncel yoksa Kies ile gelen mi daha güncel anlayamadım.

Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı