Samsung Galaxy Tab 3 GT-P5210 cihazıma Windows kurabilir miyim?

647624518

Hectopat
Makaleler
8
Başlıktaki cihaz Intel Atom Z2560 işlemciye ve 1 GB belleğe sahip. Adından da belli olduğu üzere kendisi x86 mimarili bir işlemci ve çoğu Windows, ARM mimarili işlemcilere kurulamıyor. Ben bu tablete Windows kurabilir miyim, kurabilirsem nasıl kurabilirim?

Son düzenleme:
Mümkünse XP düşünüyorum ama Windows 7 de olur
XP benim de aklıma gelmişti. Eğer kurarsanız tecrübelerinizi ve sonucu anlatabilir misiniz?
Benim eski bilgisayarımda hala XP var çok çok eski oyuları falan oynatıyor, Mario gibi fazla iyi ve nostaljik. Tablete XP kurduktan sonra neler yapılabilir? Mesela XP acaba dokunmatik destekler mi ya da klavye , mouse bağlanır mı? Desteklerse ufak oyunları açar mı? Hep merak etmişimdir. Gelecek cevapları merakla bekliyorum ben de.

Son düzenleme:
Hayır, kuramazsınız. Mevcut bootloaderi kaldıramayacağınız için kuramazsınız. Ancak bir şekilde Windows'un bootloaderi normal BIOS emüle edilerek kurulabilirse ancak o zaman boot edebilirsiniz. Onun dışında özellikle Samsung'un bootloaderi yüklü iken çok zor.

Hayır, kuramazsınız. Mevcut bootloaderi kaldıramayacağınız için kuramazsınız. Ancak bir şekilde Windows'un bootloaderi normal BIOS emüle edilerek kurulabilirse ancak o zaman boot edebilirsiniz. Onun dışında özellikle Samsung'un bootloaderi yüklü iken çok zor.
Peki, ben internette "Change my OS" adında bir Windows yazılımı buldum. İddiasına göre bu yazılım Android tabletlere Windows kurabiliyormuş. Sizce bu yazılım güvenli midir?

Change my OS uygulamasını gördüm ama tamamen düzenbazlık ve sahtekarlık üzerine kurulmuş bir uygulama. Kesinlikle bilgisayarınıza indirmeyin. Buna benzer tek tıkla geçişler yapılabilseydi rehberini hazırlamıştık bile zaten. 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı