Samsung Galaxy Tab 3 SM-110 İçin Custom ROM önerisi

IshowSpeedCiyim

Yoctopat
Merhaba, tabletim 6 7 yıllık falan yanlış hatırlamıyorsam çocukken doğum günü hediyesi olarak alınmıştı ve o zamanlar gerçekten iyiydi artık yavaş yavaş zamanı geliyor, tablet yavaş,bir şey yaptığın zaman 2-3 dakikaya veya 15 saniyeye falan geliyor ondan sonra bazı oyunlar var onları oynayabiliyor muşum baktım görünüşü falanda çok iyi bazı ROM'ların bayağı beğendim. Bunun için ROM aramaktayım illa official falan istemiyorum unofficial de okeyim. LineageOS denemek istedim Samsung Galaxy Tab 3 SM-T113 olanların oluyor ama işte bana olmuyor. İllede sürüm yükseltmesin görünüşünü güzelleştirsin yeter.

Merhaba, tabletim 6 7 yıllık falan yanlış hatırlamıyorsam çocukken doğum günü hediyesi olarak alınmıştı ve o zamanlar gerçekten iyiydi artık yavaş yavaş zamanı geliyor, tablet yavaş, bir şey yaptığın zaman 2-3 dakikaya veya 15 saniyeye falan geliyor ondan sonra bazı oyunlar var onları oynayabiliyor muşum baktım görünüşü falanda çok iyi bazı ROM'ların bayağı beğendim. Bunun için ROM aramaktayım illa official falan istemiyorum unofficial de okeyim. LineageOS denemek istedim Samsung Galaxy Tab 3 SM-T113 olanların oluyor ama işte bana olmuyor. İllede sürüm yükseltmesin görünüşünü güzelleştirsin yeter.

Custom ROM desteği yok diye biliyorum ama internette bazı kişilerin o tablete Linux kurduklarını görmüştüm. Siz de yükleyebilirsiniz.

Zamanında bende de Tab 3 Lite vardı Android 7 kurup kullanmıştım yani eğer hala ilgileniyorsanız şu videoyu buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video başlığında sm-t 110 ve 113 için olduğu yazıyor ne kadar doğrudur bilemem ROM işleriyle içli dışlıyım fakat bu cihaz Core Prime ailesinin ROM'larını kullanıyor stabilitesi tartışılır.

Zamanında bende de Tab 3 Lite vardı Android 7 kurup kullanmıştım yani eğer hala ilgileniyorsanız şu videoyu buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video başlığında sm-t 110 ve 113 için olduğu yazıyor ne kadar doğrudur bilemem ROM işleriyle içli dışlıyım fakat bu cihaz Core Prime ailesinin ROM'larını kullanıyor stabilitesi tartışılır.
Rom uyumlu mu? Şimdi atacağım. BRİCK olmasın?

Rom uyumlu mu? Şimdi atacağım. BRİCK olmasın?
t110 var bende

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı