Samsung Galaxy Tab 3 (T-210) 4.4.2 güncelleme geldi

vural410

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu forumdaki her ne kadar inceleme sayılmasa da inceleme sayılabilecek konuyu ilk defa yazıyorum. Konumuz Samsung Galaxy tab 3.0 7 inç modeline bugünlerde android 4.4.2'nin gelmiş olması. Bu tableti yaklaşık olarak geçen sene bugünlerde almıştım. O gün bugündür güncelleme diye diye gözlerim yollarda kalmıştı :) Şimdi öncelikle güncellemenin boyutu 670 küsür megabayt sizlere güncellenince neler değişeceğini güncelleme panelinde anlatıyor zaten Samsung. Evet güncellemeyi şimdi kur dedik ve kurduk. İşlem yaklaşık olarak 12 dakikada tamamlandı ve geri kilit ekranına geldik. İlk olarak dikkatimizi en tepediki şarj simgeleri çekiyor ve kaydırmalı paneli aşağıya çekiyoruz. Görüntü güzel fontlar gayet güzel olmuş ama işin asıl can alıcı kısmı şimdi başlıyor :( uygulamalar kısmında dokunduğumuzda sayfa geçişlerinde hafif bir kasma söz konusu. Her ne kadar ya tamam hızlı ya, hızlanıyor yavaş yavaş diye avutmaya çalışsamda kendimi bende biliyorum ki Android 4.4.2 KitKat tabletimizin o 1 gb'lık ramine fazla geliyor. Umarım ki Samsung ileri zamanlarda bu sorunu göz önünde bulundurur ve düzeltir.

Herkese iyi forumlar, eğlenceli vakitler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kurdum pişman değilim... Bendeki kasma sorunu belki sende olmayabilir. Ayrıca bu güncelleme ile çoklu pencere özelliğide tabletine eklenmiş olacak. Sırf Group playden müzik paylaşabilmek için bile yüklenir bu update :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı