Samsung Galaxy Tab 3 vs Casper Via S10

*Aslında siz diyince aklım Reeder'e kaymadı değil fakat hangi modelini alsam karar veremedim. Dediğim gibi bellek pek önemli değil. Elimde sd card var zaten yani takabilirim. REEDER A8i QUAD NOIR INTEL ATOM Z3735F 1.83GHZ-1GB-16GB DİSK-8''-CAM-BT-AND.5 nasıldır sence?

*Reeder tablet konusunda senin farklı önerilen var mı?
REEDER T8 QUAD CORE MT8735 1.1GHZ-2GB-16GB DİSK-8"'-CAM-BT-AND.7.0 Almışken iyisini al. Android 7 Nougat var bu tablette.

*Reederide forumlarda araştırdımda bayağı kötüleyenler olmuş markayı. Casperde aynı şekilde uzun süre kullandıktan sonra eski performansını kaybediyormuş. Reeder A7 8GB 7 burada dendiği gibi.

*Anlaşılan bu eski Samsung tableti alacağım :(
Valla başka önerebileceğim marka yok. Keşke yardımcı olabilsem ama, This is Turkey yani. Servislere özen gösterilmediğinden, firmalar ne kadar çabalasalar boş. Servisi kötüyse kötüdür bir firma net yani. Bkz: Casper. Ama Casper'ın ürünleride kötü.

Son düzenleme:
Valla başka önerebileceğim marka yok. Keşke yardımcı olabilsem ama, This is Turkey yani. Servislere özen gösterilmediğinden, firmalar ne kadar çabalasalar boş. Servisi kötüyse kötüdür bir firma net yani. Bkz Casper. Ama Casper'ın ürünleride kötü.

*Casperden vazgeçtim artık. Ama 2 Samsung arasında kararsız kaldım. Bu Tab 3 bayağı eski bir model bildiğim kadarıyla. Zaten tek arka kamerası var 2MP. Birde şu T280 GALAXY TAB A 1.3GHZ QUAD-8GB DISK-1.5GB-7''-BT-ANDROID L5.1-SİYAH yeni modellerinden biri var. Sizce bu nasıldır ?

*Casperden vazgeçtim artık. Ama 2 Samsung arasında kararsız kaldım. Bu Tab 3 bayağı eski bir model bildiğim kadarıyla. Zaten tek arka kamerası var 2MP. Birde şu T280 GALAXY TAB A 1.3GHZ QUAD-8GB DISK-1.5GB-7''-BT-ANDROID L5.1-SİYAH yeni modellerinden biri var. Sizce bu nasıldır ?
Bu iyi. Önerilen bir tablet. Bunu alın. Cidden iyi. Samsung'un servisleri de iyi. Aldıktan sonra ürün hakkındaki yorumlarınızı da buraya yazmayı unutmayın. :)

Bu iyi. Önerilen bir tablet. Bunu alın. Cidden iyi. Samsung'un servisleri de iyi. Aldıktan sonra ürün hakkındaki yorumlarınızı da buraya yazmayı unutmayın. :)

*Peki bu tabletle iyi performans alabilirmiyim? Pil sorunu felan yaşatmaz sanırsam. Birde daha önce hiç Samsung kullanmadım, kamera kalitesini bilmiyorum. Sizin bir fikriniz var mı bu konuda?

*Peki bu tabletle iyi performans alabilirmiyim? Pil sorunu felan yaşatmaz sanırsam. Birde daha önce hiç Samsung kullanmadım, kamera kalitesini bilmiyorum. Sizin bir fikriniz var mı bu konuda?
Samsung Galaxy Tab A6 T280Q 8GB 7" Tablet Fiyatı Tablet kamerasını bilemem tabi ki. Ancak Samsung'un kameraları genelde iyi oluyor. F2.2 değerine sahip kamerası var. Bıraktığım linkten, Hepsiburada'dan 468 Tl'ye alabilirsiniz. 4000 Mah pil sizi götürür. Oyun tableti diyemem 500 Tl ucuz değil tabi ki ancak 120-130 dolarlık bir tabletten, tam anlamıyla oyun performansı beklemek doğru değil. Hangi oyunu oynayacağınıza bağlı.

Samsung Galaxy Tab A6 T280Q 8GB 7" Tablet Fiyatı Tablet kamerasını bilemem tabi ki. Ancak Samsung'un kameraları genelde iyi oluyor. F2.2 değerine sahip kamerası var. Bıraktığım linkten, Hepsiburada'dan 468 Tl'ye alabilirsiniz. 4000 Mah pil sizi götürür. Oyun tableti diyemem 500 Tl ucuz değil tabi ki ancak 120-130 dolarlık bir tabletten, tam anlamıyla oyun performansı beklemek doğru değil. Hangi oyunu oynayacağınıza bağlı.

*Artık kararımı verdim. Yarın T280 alacağım. Yardımın için çok teşekkürler özellikle Casper konusunda. Tableti biraz kullandıktan sonra incelemesini yazarım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı