Samsung Galaxy Tab 3 vs Casper Via S10

-M.1618

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba. Bu iki tablet arasında kararsız kaldım. Aralarında fiyat farklı oldukça fazla fakat Casper Via S10'un 5mp kamerası olmasına rağmen kötü resim çektiği yazılmış alışveriş sitelerinde. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bir de Tab 3'ün sar değeri 0,200 seviyelerinde fakat Via S10 için Casper'i aradığımda Sar değeri hakkında herhangi bir bilgi vermediler.

Casper Via S10: CASPER VIA S10 MTK8127 QUAD CORE-1.3GHZ-2 GB-16GB BT-10.1''-CAM- AND.6.0

Galaxy Tab 3: T113 GALAXY TAB 3 1.3GHZ DÖRT ÇEKİRDEKLİ-8GB DISK-1GB-7''-BT-ANDROID4.4-SİYAH

Öncelikle herkese merhaba. Bu iki tablet arasında kararsız kaldım. Aralarında fiyat farklı oldukça fazla fakat Casper Via S10'un 5mp kamerası olmasına rağmen kötü resim çektiği yazılmış alışveriş sitelerinde. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bir de Tab 3'ün sar değeri 0,200 seviyelerinde fakat Via S10 için Casper'i aradığımda Sar değeri hakkında herhangi bir bilgi vermediler.

Casper Via S10: CASPER VIA S10 MTK8127 QUAD CORE-1.3GHZ-2 GB-16GB BT-10.1''-CAM- AND.6.0

Galaxy Tab 3: T113 GALAXY TAB 3 1.3GHZ DÖRT ÇEKİRDEKLİ-8GB DISK-1GB-7''-BT-ANDROID4.4-SİYAH
Vatan Bilgisayar'dan almanız zorunlu mu? Xiaomi'nin çok iyi tabletleri var bu fiyatlara. Çok daha kaliteli. Onlardan almanızı öneririm.

Hayır zorunlu değil, sadece burada daha uygun fiyatlı olarak gördüğüm için koymuştum. Xiaomi Tabletlerin linkini atabilir misiniz ?

Xiamoi tabletlerinde sar değerleri aşırı yüksek.

• SAR 1g limit 1.6W/kg
  • SAR Value 1.512W/Kg (MAX)

Yurtiçinde satan biryer yok mu?

Edit: Birde kendi sitesinde buldum fakat Hint Rupisi üzerinden satıyorlar.

Mi Pad | Rs.12,999 | Launch Sale March 24th
Henüz Türkiye içinde bir satış mağazası yok Xiaomi'nin. Ancak ithalatçı firmalar, yurtdışından getirtip, satıyorlar. Veya siz direkt olarak yurtdışından alıyorsunuz. O fiyatlara o tabletleri almaktan kat kat iyidir diye düşünüyorum. Bir araştırın. Hiç bakmamaktan iyidir.

Henüz Türkiye içinde bir satış mağazası yok Xiaomi'nin. Ancak ithalatçı firmalar, yurtdışından getirtip, satıyorlar. Veya siz direkt olarak yurtdışından alıyorsunuz. O fiyatlara o tabletleri almaktan kat kat iyidir diye düşünüyorum. Bir araştırın. Hiç bakmamaktan iyidir.

*Bir önceki mesajımda attığım gibi Sar değerleri çok yüksek ve Sar değeri benim için önemli.

*Telefonum T50, onun Sar değeri 1,200 civarında fakat kısa sürede kullansam baş ağrısı yapıyor.

*Bir önceki mesajımda attığım gibi Sar değerleri çok yüksek ve Sar değeri benim için önemli.

*Telefonum T50, onun Sar değeri 1,200 civarında fakat kısa sürede kullansam baş ağrısı yapıyor.
Sar değerleri hakkında bir bilgi bulmak, tabletler hakkında, cidden zor. Herhangi bir şekilde bilgi veren görmedim daha önce. Haklısınız, diyecek bir şey yok. Xiaomi'lerin bu değerleri çok yüksek diyorsanız, önerebileceğim başka bir şey kalmadı maalesef :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı