Çözüldü Samsung Galaxy Tab A 8.0 T-290 Custom ROM

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erdem3777

Centipat
Daha fazla  
Selam bu başlıktaki tablete Custom ROM kurmak istiyorum. Sebebini hemen açıklayayım cihaz ana menüde bile o kadar çok kasıyor ki hiçbir şey yapamıyorum. Performans odaklı bir ROM olursa daha iyi olur.

Çözüm
Aynı tablet bende de var:
Bunu kur, çok rahatlıyor tablet.
Farklı Odin sürümleri deneyin.
3.09 ve 3.14.4 sürümlerinde denedim ve görmedi.

Ugreen yeni bir data kablosu aldım bakalım birde onla deneyelim önceden denediğim nokia sarj kablosuydu.

Evde bir kablo daha buldum ve gördü çok şükür.
1668944881785.png

Şöyle bir hata aldım @Umut Nas
1668944960727.png

Son düzenleme:
Farkli bir porta takip deneyin hocam. Ek olarak OEM kilidini actiniz degil mi?
Evet geliştirici seçeneklerinden açtım.

Farkli bir porta takip deneyin hocam. Ek olarak OEM kilidini actiniz degil mi?
Yeni fark ettim Unsupport dev type yazıyor kırmızı harflerde tablette @Umut Nas

Oem kilidini açmama rağmen dosya yazılırken OEM lock tarafından engellendi yazıyor ama geliştirici seçeneklerinde kilidi açık? @Umut Nas

Son düzenleme:
Tableti tamamen kapatin, ses acma, ses kisma ve guc tusuna basili tutun. Ayni anda PC'ye baglamis oldugunuz kabloyu da tablete takin. Orada bi' ekran gelecek. OEM kilidini acmak istiyorsan basili tut tarzinda, o sekilde acilacak.
Denedim şuan ama o mavi ekrana gelmiyor tablet. Samsung yazısı geldiğinde bırakmak lazım değil mi tuşları?

Denedim şuan ama o mavi ekrana gelmiyor tablet. Samsung yazısı geldiğinde bırakmak lazım değil mi tuşları?
Ayni adimlari uygulayin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayni adimlari uygulayin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonunda o ekranı görebildim teşekkürler hocam gelişmeleri paylaşacağım deneyip.

TWRP dosyasını yükledim fakat ses açma ve güç tuşuna basınca TWRP yerine Android Recovery'e giriyor @Umut Nas.

Geri
Yukarı