Samsung Galaxy Tab A7 ekran kasa fiyatı nedir?

Keirm

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar verdiğim resimdeki gibi çok sıkıntı değil meraktan soruyorum. Ben bu tableti ağustos 2021 de 1500 TL'ye aldım 2022 Kasım'da tableti tamir ettirdim KVK servisinde kasa değişimi için 700 TL verdim. Kasa yine yamulmuş ve ekran resimdeki gibi ekran fiyatları 1400 TL diyor yaptırıp satsam ya da yaptırıp kullansam sizce hangisi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230830_000749.jpg
    IMG_20230830_000749.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 33
Yani elinizde başka bir cihaz yoksa yaptırıp kullanmak mantıklı. Eğer elinizde telefon/laptop-masaüstü varsa yaptırıp sattırabilirsiniz. Kasa yamulma olayını bu modelde ilk defa sizden duyuyorum.

Yani elinizde başka bir cihaz yoksa yaptırıp kullanmak mantıklı. Eğer elinizde telefon/laptop-masaüstü varsa yaptırıp sattırabilirsiniz. Kasa yamulma olayını bu modelde ilk defa sizden duyuyorum.

Ben araştırdım başka birisindede aynı vaka olmuş şu an bir tek telefonum var Huawei P30 Lite laptop alacağım ama o gerçekten uzun sürecek 1 sene tahminim yani şu anlık bir tek telefon var.

Telefon eğer size yeterli geliyorsa yaptırıp satabilirsiniz.

Geliyor çok şükür ama bir sorun var ben YouTube'da ufak bir içerik üreticisiyim benim telefonla alakalı sanırım 1080P60 ya da 4K videoları YouTube Shorts'a 720p olarak yükleniyor tablette böyle bir sorun yoktu hatırladığım kadarıyla.

Geliyor çok şükür ama bir sorun var ben YouTube'da ufak bir içerik üreticisiyim benim telefonla alakalı sanırım 1080P60 ya da 4K videoları YouTube Shorts'a 720p olarak yükleniyor tablette böyle bir sorun yoktu hatırladığım kadarıyla.
Huawei cihazlardan kaynaklı bir sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı