Samsung Galaxy Tab A8 (2019) tablet fastboot modda cihaz görmüyor

Kralveben

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşlar cihazımı bugjaeger mobil ADB- USB OTG programı ile başka bir tablete bağlayarak TWRP yüklemek istedim fakat iki cihaz açıkken birbirlerini görüyor cihazımı fastboot moduna aldığım zaman bugjaeger yüklü cihaz fastboot modda ki cihazı görmüyor sorun ne olabilir? İki cihazın USB ayıklama modları açık OEM modunda açık USB veri ve dosya aktarım modu da açık ama bir türlü olmadı telefona bağlayarakta yaptım aynı sorun devam etti. PC olmadığı için bu yolu denedim maalesef. Başka yolu var mıdır? Ama PC ile olmayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Arkadaşlar cihazımı bugjaeger mobil ADB- USB OTG programı ile başka bir tablete bağlayarak TWRP yüklemek istedim. Fakat iki cihaz açıkken birbirlerini görüyor, cihazımı Fastboot moduna aldığım zaman bugjaeger yüklü cihaz Fastboot modda ki cihazı görmüyor. Sorun ne olabilir? İki cihazın USB ayıklama modları açık, OEM modunda açık, USB veri ve dosya aktarım modu da açık. Ama bir türlü olmadı telefona bağlayarak da yaptım aynı sorun devam etti. PC olmadığı için bu yolu denedim maalesef. Başka yolu var mıdır? Ama PC ile olmayacak.

Kardeşim acaba siz çare olarak bilgisayar olmadan ne yaptınız, nasıl bağlandınız Fastboot modunda?

Geri
Yukarı