Samsung Galaxy Tab A8 hala alınır mı?

zOdiak

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-13500H
16 GB RAM
RTX 4050 LAPTOP GPU
Üniversite sınavına hazırlanıyorum ve şu anda cok büyük fiyatlara herhangi bir teknolojik alet alamam malûm kitap fiyatlari olsun dershane fiyatları olsun. Amacım evde olmadığım kütüphanede ya da dershanede olduğum zamanlarda işimi kolaylaştıracak ve ders çalışabileceğim ucuz bir tablet almak bunun için 2800 3100 fiyat aralığında olan Tab A8 ama bu dönemde bazi şeyler ucuz olunca insan düşünüyor acaba hâlâ alınabilir mi işimi görür mü?

Alınabilir tabiri de ben şahsen kullanıyorum. PDF, Word, wps ofise, not alma uygulamaları kullanıyorum ve bazı oyunları oynuyorum. Hiç bir kasma veya donma yaşamadım ekranı 2'ye bölüp konu anlatımı izlerken not alıyorum. Aynı şeyi Word + not alma uygulamasında kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. Bu fiyata gerçekten baya iyi bir performans sundu. Pupg bile oynuyorum kasma veya donma yok 45fps. Bence zamlanmadan al.

Ben aldım tab a8 hala kullanıyorum yaklaşık 1.5 ay oldu pubg 50fps oynatıyor bende

Ben aldım tab a8 hala kullanıyorum yaklaşık 1.5 ay oldu pubg 50fps oynatıyor bende
Kardeşim selamlar. Nasıl şuan cihaz? Sence ömrü ne kadardır şuan alsam?

Not olarak, ağır bir iş yapmayacağım, ikinci ekran olarak kullanıcam cihazı, ha bi de en fazla oturur dizi film izlerim yani fazla yoran işlemler olmayacak, beni ne kadar götürür?

Kardeşim selamlar. Nasıl şuan cihaz? Sence ömrü ne kadardır şuan alsam?

Not olarak, ağır bir iş yapmayacağım, ikinci ekran olarak kullanıcam cihazı, ha bi de en fazla oturur dizi film izlerim yani fazla yoran işlemler olmayacak, beni ne kadar götürür?
Seni baya götürür ztn bataryasıda galaxsy 7 den kat kat iyi ztn oyun gibi bir işlevinde olmicak almanı tavsiye ederim

Seni baya götürür ztn bataryasıda galaxsy 7 den kat kat iyi ztn oyun gibi bir işlevinde olmicak almanı tavsiye ederim
Hocam Tab A8 almak istiyorum ama güncelleme alır mı? Ve beni orta seviye oyunlarda rahat götürür mü yani arayüzde kasıyor mu? Veya biraz daha paraya kıyıp Redmi pad SE veya Honor pad X9 arasında kaldım. Yani bayağı bir karışık durumum :D önerin nedir?

Hocam Tab A8 almak istiyorum ama güncelleme alır mı? Ve beni orta seviye oyunlarda rahat götürür mü yani arayüzde kasıyor mu? Veya biraz daha paraya kıyıp Redmi pad SE veya Honor pad X9 arasında kaldım. Yani bayağı bir karışık durumum :D önerin nedir?
Hocam güncel cihaz ztn güncelleme alıyor orta seviye oyunlarda kasmaz fps sorunu yasamazsın pubg ztn 50 fps sabit alıyodum. Ama internetten alıcaksan sakın trendyoladan alma ilk orda aldım ekran kırık geldi sonra gittim mediamarkt tan aldım

Tab A9'un yakında duyurulması bekleniyor, karar sizin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı