Samsung Galaxy Tab A9+ vs Honor Pad X9

erenyildirimm_

Hectopat
Yer
Ankara
Selamlar, tablet almayı düşünüyorum ve iki seçenek arasında kaldım. Hangisini almam daha mantıklı olur?

1- Samsung Galaxy Tab A9+ (8GB RAM)
2- Honor Pad X9 (4GB RAM)

Bunların dışında önerisi olan arkadaşlar varsa, 7000TL'yi geçmeyecek tablet önerilerinize açığım.

Selam, tablet almayı düşünüyorum ve iki seçenek arasında kaldım. Hangisini almam daha mantıklı olur?

1- Samsung Galaxy Tab A9+ (8 GB RAM)
2- Honor Pad X9 (4 GB RAM)

Bunların dışında önerisi olan arkadaşlar varsa, 7000TL'yi geçmeyecek tablet önerilerinize açığım.

Aleykümselam. Ben ikisinden Samsung olanı seçerdim. İşlemcisi biraz daha iyi, hafıza kartı yuvası var ve en önemlisi RAM'i fazla. Hatta Honor'da olmayan 3.5mm kulaklık girişi bile belki ileride işinize yarar. Sanırsam sensörleri falan da fazla Samsung'un, oyunlarda lazım olabilir. Samsung'un eksiği pili biraz zayıf ve biraz daha geç şarj olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran eksisi hariç A9+ üstte de yazılanlar dolayısıyla RAM'den kazanıyor denebilir.
Ekran eksisinden bahsetmişsiniz, bende A7 SM T-500 olanı vardı A9+'ın küçük kardeşi, onun ekranından mennundum ben bana göre iyiydi yani, ekranı onunkinden kötü mü anlamadım ? Ekranı kötü demişsiniz. Çünkü tableti ancak inceleme videolarından görebildim.

Ekran eksisinden bahsetmişsiniz, bende A7 SM T-500 olanı vardı A9+'ın küçük kardeşi, onun ekranından mennundum ben bana göre iyiydi yani, ekranı onunkinden kötü mü anlamadım ? Ekranı kötü demişsiniz. Çünkü tableti ancak inceleme videolarından görebildim.

Ondan kötü değildir.

Öncelikle fikirleriniz için teşekkür ederim. Üstte belirttiğim seçenekler dışında, 2 seçenek daha buldum;

• Xiaomi Redmi Pad SE (8 GB) {400tl falan aşıyor bütçemi ama değer diyorsanız sorun değil}
  • Xiaomi Redmi Pad (6 GB)

Bunları nasıl değerlendirirsiniz, ilk önerdiklerimi de eklersek bu 4 seçenek arasında hangisi daha iyi bir seçenektir? Ek olarak şunu da söylemek istiyorum. Tabletle beraber bir dokunmatik kalem alınıp çoğunlukla pdf'ten soru çözümü yapılacak, arada sırada da video izlenip oyun oynanılacak. Son olarak buraya 4 seçeneğin de akakçe linkini bırakıyorum:

1- Samsung Galaxy Tab A9+

2- Honor Pad X9

3- Xiaomi Redmi Pad SE

4- Xiaomi Redmi Pad

Geri
Yukarı